Retseptid immuunsuse toetamiseks

Talvisel ajal viibime palju siseruumides ning ruumi sisekliima ja õhu kvaliteet on äärmiselt olulised. Sa saad palju ära teha, et õhu kaudu levivad bakterid ja viirused ei leviks takistamatult ning siseruumide õhk toetaks füüsilist tervist ning looks harmoonilise meeleolu.

Head abilised selle saavutamiseks on eeterlikud õlid, eeterlike õlide segud ja difuusorid ning nebulisaatorid. Immuunsuse turgutamiseks ja ruumi puhastamiseks on Sul võimalus ise luua toetava vahendi eeterlikest õlidest.

Retsept OLEN TERVE

Loorber (Laurus nobilis) – 8 tilka (antibakteriaalne, immuunsust turgutav, külmetushaiguste ennetaja)

Viiruk ( Boswellia carteri) – 8 tilka (füüsilise, emotsionaalse, vaimse tasandi tervendaja)

Mandariin (Citrus reticulata) – 8 tilka (ärevuse maandaja, tujutõstja)

Nelk (Eugenia caryophyllata) – 3 tilka (puhastab, stimuleerib)

Sega need eeterlikud õlid kokku purgis või topsis (ära lisa baasõli ega vett), kirjuta peale silt ning raputa purki enne segu kasutamist. Tilguta 8-10 tilka segu difuusorisse ja nebulisaatorisse.

Vaata ka Oshadhi valmissegusid, mida kasutada külmal ja niiskel ajal tervise toetamiseks.

Eeterlike õlide segu – TALVINE IMMUUNSUS

See eeterlike õlide segu sisaldab teepuu (Melaleuca uinquenerviairid), rosmariini (Rosmarinus officinalis) ja liivatee (Corydothymus capitatus) aroome. See on ideaalne abiline külmal ajal, kaitseb oma hapuka-vürtsika, rohttaimelise lõhnaga talvel tekkiva stressi eest. Vaimselt annavad nad meile jõudu, vastupanu ja tahtejõudu. Nad lasevad meil olla visad ja annavad energiat. Kui oleme kurnatud, kuid peame siiski olema ka tegusad, annab just see õlisegu meile selleks jõudu.

Tilguta 5-8 tilka difuuserisse või nebulisaatorisse.

Eeterlike õlide segu – TALVEST TAASTUMINE

Sobib immuunsussüsteemi stimuleerimiseks. Aitab talvel kuhjunud stressist üle saada. Sisaldab Eukalüpti (eucalyptus staigeriana), Piparmünti (Mentha piperita) ja Teepuuõli (Melaleuca quinquenervia).

Tilguta 5-8 tilka difuuserisse või nebulisaatorisse. 

Eeterlike õlide segu – TALVEUNISTUSED

Ergutab positiivseid mõtteid, mis ühendab ja toob teieni vürtsika, puuviljasse ja meeldiva kaneelinüansiga aroomi luues hubase jõulumeeleolu. Eeterlike õlide segu ühendab puuviljasse magusa apelsini (Citrus sinensis) ja mõnusalt värskendava mandariini (Citrus reticulata) ja sooja, vürtsika ja hubase kaneeli (Cinnamomum cassia) aroominüansid.

Tilguta 5-8 tilka difuuserisse või nebulisaatorisse.

Mine üles