Ingli aura

alkeerimine mõistatus

INGLID | MEDITATSIOON | PUHASTUS | VÄRSKE ENERGIA

Füüsiline tasand
Toetab kõiki organeid ja kogu füüsilist keha.
Ingli aura on loodud laboratoorsel teel mäekristalli sidumisel hõbeda ja plaatinaga, sealjuures ei kaota mäekristall oma omadusi vaid alkeemilise protsessi käigus tekib uus kristall kandes endas mäekristalli, hõbeda ja plaanina omadusi ja vibratsioone.
Psühholoogiline tasand
Loob armastavat suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse.
Plaatina
Aitab hoida sagedust, plaatinast on abi eesmärkide saavutamisel ja nende lõpule viimisel. Plaatina tasakaalustab kõiki energiakeskusi ning häälestab omavahel füüsilist keha, eeterkeha ja teisi peenkehasid ning toetab hea tervise säilitamist.
Hõbe
Hõbedat kasutatakse laialdaselt koos vääriskividega, sest hõbe on võimeline võtma endasse ja säilitama kivi energiaid ja omadusi. Hõbe mõjub vääriskivile tasakaalustavalt. Hõbedat saab kasutada ka selleks, et suunata kivide energiat kehas õigetesse kohtadesse. Lisaks võib hõbe võib negatiivseid energiaid kehast välja tõmmata, asendades need kristallides peituvate positiivsete energiatega.
Hõbedat võib kanda ka psüühiliste võimete tugevdamiseks.
Hõbedal on antibakteriaalsed omadused ning ta mõjub immuunsüsteemile tugevdavalt. Füüsilisel tasandil võib hõbedast olla abi nakkushaiguste, nagu gripi ja hepatiidi ravimisel, hõbe toetab ka vere puhastamist ning aitab kõrvaldada keemilisi ja hormonaalseid tasakaalustusi.
Vaimne tasand
Ingliaura kristallid on suurepärased aura puhastajad, mis annavad energiat ja puhastavad kõiki energiakeskusi. Kasutades ingliaurat meditatsioonis, tõstab see kristall teid kõrgematesse reaalsustesse, vahendades teadlikke kontakte inglite, vaimsete teejuhtide ja sisemise tasandi õpetajatega. Nagu kristalli nimigi ütleb, aitab ingli aura kristall suhelda inglitega, samuti aitab ta saada ühendust Akasha kroonikatega, kanaldada kõrgemaid teadmisi, meenutada eelmisi elusid ning saada teadlikuks oma selle elu vaimsest missioonist.
Astroloogia
Kõik tähemärgid
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: SiO2 ränidioksiid hõbe ja plaatina
Tugevus: 7.0
Struktuur: Trigonaalne
Värvus
Sillerdav, helkiv, sinakas, violetne, hõbedane

MEIE E-POE INGLI AURA

Mine üles