Obsidiaan

võimas nõia tööriist

MAANDUS | KAITSE | PUHASTUMINE | MUUTUSED | KOHTUMINE ISEENDAGA

Füüsiline tasand
Aitab taibata haigusseisundi põhjust.
Psühholoogiline tasand
Aitab teada saada kes te tegelikult olete, lahustab vanad traumad ja blokeeringud tuues emotsionaalsesse seisundisse sügavust ja rahu, edendab kaastunnet ja tugevust. Aitab aru saada mustritest, mis teid enam ei teeni ja on piiravad, toob selgust mõtetesse ning loob usaldust. Obsidiaan seab meid silmitsi oma tumedama poolega – nõrkuste, hirmude, segaste tunnetega. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb sageli sisemise haavatavuse kogemus. Obsidiaan viib meie olemusest välja kurbuse, viha ja rahutuse - esmalt võimendab ta kõike negatiivset, et saaksime neile otsa vaadata ja teadvustada ning seejärel vabaks lasta.
Vaimne tasand
Sobib neile, kes on valmis kohtuma oma tumedama poolega ja nägema vastandite olemuslikku ühtsust.
Astroloogia
Skorpion, Ambur
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: SiO2 ränidioksiid ränihapperikas vulkaaniline looduslik klaas
Tugevus: 5.0-5.5
Struktuur: Amorfne
Värvus
Must, valgete laikudega (lumiobsidiaan), punakate laikudega (mahagon obsidiaan), läbikumav must( apatši pisar).
Muu info
Obsidiaan on vulkaaniline klaas, ta tekib peale vulkaanipurset, kui laava jahtub nii kiiresti, et temas leiduvad mineraalid ei jõua kristalliseeruda. Vulkaanilise päritolu tõttu on kivi plahvatuslik, kuid samas ka kaitsev. Obsidiaan on piiranguteta ja kitsendusteta kivi seetõttu on tema mõju kiire ja suure väega.
Lumiobsidiaan
Sümboliseerib valguse ja pimeduse tasakaalu, tasakaalustav naiselikku- ja mehelikku energiat, oma toimelt ja mõjult on ta pehmem, kui must obsidiaan.

MEIE E-POE OBSIDIAAN

Mine üles