MEIST

Tere tulemast Klaarsusesse!

Meie oleme Klaarsus

Oleme Leie ja Kalev Klaar ning meie ühised tegemised koonduvad nime alla Klaarsus. Oleme klaarsuse Maale toojad ja see tähendab, et elame oma südame järgi, teeme asju nii nagu meile meeldib ja millal meeldib – harmoonias ja kooskõlas looduse ning teiste olenditega.

Meie stuudio on süda

Klaarsuse Kristallistuudio on Haabneemes (Viimsis) linnamürast eemal asuv hubane ja kodune stuudio, kus on lai valik kristalle, ehteid, kristallidest ehete valmistamise võimalus ja palju harmoonilist elustiili toetavaid abilisi.

Milline kristall on sobiv just minu jaoks?

Meie soov ja taotlus on see, et iga inimene kasutaks ise oma tunnetust ning valiks kristalle ja muid väeesemeid oma sisetunde ajendil. Selleks on vaja aega ja toetavat keskkonda, et Sa suudaksid keskenduda iseendale ja siis tunnetades leida kristallid, mis on Sulle abiks konkreetse teema toetamisel. Seetõttu soovitame kristallisõpradel alati tulla kohale, vaadata ja katsuda kristalle ning natuke mõtiskleda. Meie kogemus näitab, et usaldades oma tunnetust valib inimene peaaegu alati teistsuguse kristalli kui ta on lugenud kuskilt horoskoobist või jälginud kellegi “targa” nõuandeid.

Looduslikud ja hoolikalt hoitud mineraalid

Hoiame oma kristallid puhtana, sest kristallid on energia salvestajad ja kui palju inimesi neid vaatab või katsub, siis kristallid salvestavad kogu selle info. Puhastame ja laeme oma kristalle regulaarselt, hoides neid õues maapinnal. Samuti valime oma kristalle hoolikalt ja meilt võid leida tavakaubandusest erineva vormi ja suurusega kristalle mõistliku hinnaga.

Iseloojate toetaja

Kristallidest ehteid on soovitav ikka ise teha, siis saad sinna laadida oma väe ja soovid just nii nagu Sinu energeetika sinuga suhtleb. Meil on olemas väga lai valik ehtekive ja tarvikud, et endale ise käevõru, kõrvarõngad või väekee meisterdada.
Leie on juhendanud väekee meisterdamise töötubasid alates 2014. aastast ja aitab punuda Sul oma kavatsused keesse või käevõrusse.

Hubased kohtumised

Kristallistuudio on mõeldud ka loomiseks ja kohtumisteks – korraldame erinevaid kristallilisi koosviibimisi ja töötubasid.
Meie juures saab pidada näiteks sünnipäeva, tüdrukute õhtut, tööalaseid olemisi, sõprade koosolemist jms. Meie rõõm on suur, kui oleme kedagi inspireerinud ja julgustanud astuma samme rahulolu, rõõmu ja eneseleidmise suunas.

Meie koostöö vägevate inimestega

Meie stuudios käib palju külalisi ja väekaid inimesi, kes pakuvad oma ainulaadset annet ning aitavad inimestel oma eluvaadet avardada. Vaata meie sõprade ja ürituste lehti ning jälgi meid Instagramis ja Facebookis – siis oled alati kursis meie tegemistega ning oled oodatud osalema!

Kohtume kristallilmas! Klaarsuseni!

Kalev Klaar

Kõik, mida me oma eluteel kogeme, on vajalik, et õppida, mõista, meenutada inimeseks olemist. Elu annab ju selleks mustmiljon võimalust ja meil on alati võimalus valida parim ja sobivam just iseenda jaoks. Mulle on alati meeldinud väga kuulata, vaadata ja lugeda oma ümber toimuvat ning mõista ja elada nii, elu oleks loomulik ja õnnelik. Väärtustan oma elus vaba tahet, vabadust ise olla ja teha ning armsaid inimesi enda ümber.

Minu kogemuste rajal on spordikool, õpingud ja praktika majanduse-rahanduse valdkonnas. Kogemused suurettevõtetes on mulle õpetanud palju psühholoogiat ning andnud väga väärtuslikud õppetunnid inimsuhete alal. Ma olen ikka lähtunud põhimõttest, et kui Sulle enda ümber midagi ei meeldi, siis tuleb muutused kohe ära teha ja mitte loota, et need kuidagi ise lahenevad. Seetõttu olen ka ise sattunud vägagi uudsetesse keskkondadesse, mis nõuab uusi oskusi ja perspektiive. Aga kõik uus arendab ja aitab teha oma elu veelgi õnnelikumaks.

Viimased 10+ aastat olen jooga praktiseerija ja õpetaja ning koos Leiega Klaarsuse vaimus toimetaja. Mulle on alati meeldinud vaadelda elu ja inimesi, ruumi ja loodust, katsetada ja luua. Ja pakkuda läbi Klaarsuse inimestele puhast rõõmu 😉 Et me ei unustaks seda osa endast, mida pole silmaga näha ja mida ei saa käega katsuda.

Leie Klaar

Naine, Abikaasa, Ema, Tütar, Sõber, Terapeut, Kristallihaldjas, Kivinõid ….. erinevate rollide ja identiteetide kaudu olen püüdnud end siia maailma paigutada….palju aastaid olen tahtnud olla keegi teine, aga ometi otsinud iseennast. Mina ise olen olnud enda suurimaks takistuseks ja oma peamiseks saavutuseks loen sõbraks saamist iseendaga.

Olen tänaseks üle 15 aasta käinud teadlikku enesetervendamise- ja arendamise rada. Kogunud teadmisi erinevatest kultuuridest ja „kaugete“ gurude käest, töötanud aastaid terapeudina ning tervendanud ennast erinevate meetoditega ja saavutanud sõbraliku koosloomise iseendaga.

Kristallid aitasid mul „maanduda“ – nad võluvad mind oma tohutu tarkuse ja puhta armastuse energiaga. Nendega suhtlemine on lihtne ja aus. Nad on kannatlikud sõbrad, kes ei anna hinnanguid, vaid utsitavad edasi liikuma omal sõnadeta targal viisil. Mulle meeldivad värvid ja mustrid, lilled, taimed, metsad ja mäed. Armastan puhastavat merd ja väestavat metsa, mind köidab maailm, mida tavasilmaga ei näe ja mulle meeldib mõtiskleda küsimuse üle – kust me tegelikult tuleme ja kuhu oleme teel!

Kalevi toetus, pühendumine, suured ideed ja mitterahuldumine keskpärasusega on olnud tohutuks toetajaks sellel teel. Meie ühiselt loodud Klaarsus on alguse saanud puhtast siirast soovist olla vaba, teha midagi hinge kutsel, olla ja elada nii nagu meile meeldib. Meil on kaks tütart.

Täna valin oma ellu teadlikult vaid seda, mis teeb rõõmu, tõstab, hoiab ja valgustab. Soovin seda Sullegi ja olen rõõmuga valmis Sind inspireerima.

Meie armastame kristalle ja usume nende kõrgemat väge

Tõmmet kristallide poole pole tihti võimalik ratsionaalselt selgitada. Selleks, et me tunneks end terviklikuna, peame aktsepteerima ka seda osa, mis tegutseb vaikselt, ilma juhendamata ja mis suunab meid kogemusteni, mida Hing igatseb kogeda. Selleks me vajame vaikust, kuulama ja usaldama elu suure algustähega ning lubada endal kogeda oma nähtamatut külge. Sellest kogemusest sünnib harmoonia ja sügav rahulolu – elu.

VAATA E-POODI
  • Kristallid suhtlevad meiega läbi sära

    Kristallid on püsiva sisemise struktuuriga mineraalid. Kristallid peegeldavad valgust ja iga olendit, kes on nendega kontaktis, ausalt ja tõetruult

  • Kristallide olemus ja struktuur on püsiv

    Inimese kontakt püsiva struktuuriga loob meis automaatselt stabiilsema seisundi ilma et me teadlikult sellele keskenduksime.

  • Kristallid on info salvestajad ja edasikandjad

    Ole teadlik, kuhu sa kristalli asetad ja millises infoväljas sa seda hoiad. Kristall on neutraalne ja ei filtreeri infot, seetõttu on vajalik kristalli regulaarne puhastamine.

Mine üles