Lasuriit

kuninglik tarkus

SUHTLEMINE | SÕPRUS | SISEMINE VÄGI | AUSUS | HEA TUJU | MÕTTESELGUS | TARKUS JA TEADLIKKUS

Füüsiline tasand
Peavalu (migreenihoogude) leevendaja, kasulik hingamis-ja närvisüsteemile ning kurgule, kõrile ja kilpnäärmele. Puhastab elundeid, luuüdi, harknääret ja immuunsüsteemi. Alandab vererõhku ning abistab unetuse korral. Abiks depressiooni ravis.
Psühholoogiline tasand
Lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Ta annab ka unistuste teostamiseks julgust. Kivi harmoniseerib kõigi energiakeskuste avanemist ja puhastab aurat.
Vaimne tasand
Aktiveerib oma kandja vaimseid võimeid ja teadlikult kasutades loob ühenduse vaimsete õpetajatega. Õpetab mõistma sõna jõudu.
Astroloogia
Ambur, Kaalud
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: (Na, Ca)8Al6Si6O24(S, SO4) Sodium Calcium Aluminum Silicate Sulfur Sulfate
Tugevus: 5.0-6.0
Struktuur: Kuubiline
Värvus
Läbipaistmatu, indigo sinine, kuldne, hall – nende kõigi segu.
Muu info
Kuningsinine läbipaistmatu mineraal lasuriit on tuntud juba enam kui 7000 aastat. Idamaades on ta püha kivi. Hiinas ja Lähis-Idas hoiti seda uskumustega seotud õnnekivina ja just hiinlaste jaoks olid peaehete lasuriidist kuulikesed võimu sümboliks. Vanad kreeklased ja roomlased valmistasid lasuriidist kujukesi, kausikesi, pitsateid ja amulette, tema pulbrit kasutati rahvameditsiinis ravimina, sest arvati, et lasuriidipulber pikendab inimese eluiga.

MEIE E-POE LASURIIT

Mine üles