Lemuuria seemnekristall

iidsete lemuurlaste väravavõtmed

ENERGIAGENERAATOR | KOSMILINE INFO JA MAA MÄLU | ÜHENDUS ALLIKAGA | JUMALIK ARMASTUS | AVATUD SÜDA

Füüsiline tasand
Autoimmuunhaigused, immuunsüsteemi tugevdaja, neeru probleemid, käbinääre, kilpnääre, pearinglused ja tasakaaluhäired.
Psühholoogiline tasand
Emotsionaalne tervenemine, aktsepteerimine, rõõm, õnn, tunnete tasakaal.
Vaimne tasand
Iidsed tarkused, jumalik armastus, sisemine laps, kontakt kõrgema minaga, üksolemine, tänulikkus.
Astroloogia
Kõik tähemärgid
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: SiO2 ränidioksiid
Tugevus: 7.0
Struktuur: Trigonaalne
Värvus
Selge läbipaistev värvitu, roosa, kuldne, roheline.
Muu info
Lemuuria kristallid avastati esmakordselt 1999. aastal Brasiilias. Ebatavaline on nende kristallide puhul see, et kui reeglina paiknevad kvartskristallid maa sees kobaratena, siis Lemuuria täheseemned asetsevad alati omaette. Sageli võib nende kristallide pealt leida ka mitmesuguseid jooni ja kummalisi märgistusi. Arvatakse, et Lemuuria kristallid on kosmilise info kandjad ja Maa mälu säilitajad, mis „külvati“ maasse iidse Lemuuria kultuuri viimastel päevadel. Lemuuria oli rahumeelne ja väga kõrgeltarenenud Jumalanna kultuur, mis eksisteeris Maa peal veel enne Atlantise aega. Lemuuria viimastel päevadel otsustati nimetatud seemnekristallid Maasse istutada, pärast seda, kui neid oli programmeeritud tulevastele põlvedele üksolemise, ühtsuse ja armastuse sõnumeid edastama. Kui suurem osa saarestikust, millel iidne Lemuuria kultuur pikki ajastuid õitsenud oli, ookeani põhja vajus, lahkus suurem osa lemuurlastest Maa pinnalt teistesse tähesüsteemidesse või suundus Maa sisemusse. Osa neist jäi siiski ka Maa pinnale, kuid nad elasid edasi nn kõrgema dimensiooni oaasides, olles seetõttu teistele Maa asukatele enamasti silmaga nähtamatud. Ometi on aeg-ajalt leidnud aset kontakte ka selle vanema kultuuri asukatega ning sageli on inimesed neid eeterlikke olendeid kõrghaldjateks nimetanud. Täheseemnekristallid on selle iidse rahukultuuri kingitus, mis aitavad meil tõsta oma vibratsiooni ning õpetavad meile, kuidas olla üheaegselt nii ainulaadne ja kordumatu indiviid kui ka väärtuslik osa suuremast kosmilisest võrgustikust ning kõrgemast jumalikust plaanist, mille eesmärgiks on taastada Maa peal armastus, ühtsus, vabadus, võrdsus, rahu ja harmoonia. Lisaks aitavad Lemuuria seemnekristallid meil luua ja säilitada ühendust Alllikaga ning oma vaimu (võimast Mina Olen Kohalolekut) kehasse ankurdada. Samuti tasakaalustavad Lemuuria seemnekristallid tšakraid, toetavad tervendamist ja unenägemist, edastavad iidseid teadmisi ning on abiks ülestõusmis- ehk valgustumisprotsessis.
Muu info
Lemuuria kristalle tõmbab nende inimeste poole, kes osalevad aktiivselt meie planeedi sagedust tõstvate energiate vahendamisel ja võimendamisel. Lisaks on Lemuuria kristallid täiuslikud kivid südame avamiseks. Nad sobivad suurepäraselt energiablokeeringute eemaldamiseks ning toetavad avanemist jumalikule armastusele ja kaastundele. Toogu Lemuuria täheseemnekristallid teie ellu palju rõõmu, õnne ja imelisi kingitusi!

Roosa lemuuria kristallid äratavad meie südamekristalli ning ühendavad meid Allika kohalolekuga. Tegemist on väga võimsa kuldajastu kiviga, mis toetab kehas püsimist ning võimaldab Allika valguse ja selle eri omadusi edastavate Kõrgema Tahte kiirte väljakiirgajaks saamist. Roosa varjund või punakad tükid kivi sisemuses, mis annavad kristallidele erilise kuma, aitavad lahustada ka südame ümber olevaid blokeeringuid, nii et südamesse peidetud ning meie tõelist jumalikku olemust sisaldav eeterkristall ning selle lõputu valgus võiks hakata kõikide seda varjavate katete ja kaitsvate kihtide alt valgust välja kiirgama. NB! Roosa Lemuuria kristall on suurepärane kivi sageduse tõstmiseks ja kõrgemas sageduses püsimiseks, sest roosad “lemuurlased” vahendavad ka Sise-Maa energiaid ning aitavad meil selle imelise seitsmenda dimensiooni reaalsusega sügavamat ja vahetumat kontakti saada

MEIE E-POE LEMUURIA SEEMNEKRISTALL

Mine üles