Malahhiit

sügavpuhastaja

TRANSFORMATSIOON | SÜDAME TARKUS | SÜDAME PUHTUS | ARMASTUS | TERVENEMINE

Füüsiline tasand
Väga mitmekülgne tervendaja ja abimees, abiks kõikvõimalike krampide leevendamiseks, abistab sünnitusel vähendades emaka kokkutõmmetest tulenevat valu, resoneerub naissuguorganitega tervendades haigusseisundeid ja probleeme selles piirkonnas, alandab vererõhku, ravib astmat, artriiti, langetõbe, luumurde, paistes liigeseid, merehaigust, pearinglust, kasvajaid, kilpnääret, diabeeti, ta imeb endasse valu ja madalamad energia ning puhastab rakke.
Psühholoogiline tasand
Malahhiit tungib sügavale alateadvusse ja toob sealt teadvusesse hirmud, süütunded, piirangud, vanad traumad jms. mistõttu ei pruugi ta sobida neile, kes ei ole valmis oma varjupoolele otsa vaatama, kui inimene on selleks valmis, siis malahhiit on suurepärane abiline iseendaga kohtumiseks, oma piiride laiendamiseks ja iseenda tingimusteta armastamiseks.
Vaimne tasand
Aktiveerib kõiki tšakraid ja häälestab vaimsele juhatusele, avab südame tingimusteta armastusele tuues esmalt pinnale kõik, mis vajab tervendamist, andeksandmist, vabakslaskmist ja transformeerimist armastuseks
Astroloogia
Kaljukits, Skorpion
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: Cu2(CO3)(OH)2 leeliseline vaskkarbonaat
Tugevus: 3.5-4.0
Struktuur: Monokliinne
Värvus
Läbipaistmatu tumeroheline mustade vöötidega.
Muu info
Malahhiit võimendab mõlemat nii positiivset kui ka negatiivset energiat, malahhiidiga tervendamisel või kasutamisel võiks lisaks kasutada maandavaid ja/või pehmema energiaga kive.

MEIE E-POE MALAHHIIT

Mine üles