Kuukivi

voolavalt läbiv

JUMALANNA ENERGIA | INTUITSIOON | EMOTSIONAALNE TASAKAAL | UUED ALGUSED | VILJAKUS | EMADUS

Füüsiline tasand
Tasakaalustab hormonaalsüsteemi, leevendab PMS vaevusi, reguleerib menstruatsiooni tsüklit, hea kivi raseduse ja sünnituse ajal, vedelike tasakaalustaja keha, häälestab bioloogilisele kellale, abiks šoki korral, rahustab hüperaktiivseid lapsi, abistab viljatuse probleemide puhul.
Psühholoogiline tasand
Tasakaalustab emotsioone ja vähendab ärevust, kuukivi on täidetud vastuvõtliku, passiivse, naiseliku energiaga – see tasakaalustab mehelikku-naiselikku energiat ja abistab mehi, kes soovivad kontakti saada oma naiseliku poolega. Suurepärane kivi maandamaks liigset macholikku meest ja liiga agressiivset naist. Kuukivi on seotud tundekehaga. Ta aitab teadvustada enda ja oma lähedaste tundeid, rahustab ärevat meelt.
Vaimne tasand
Intuitsiooni suurendaja, toob info alateadvusest teadvusesse, eriti tugev mõju on täiskuu ajal.
Astroloogia
Vähk, Kaalud, Skorpion
Keemiline koostis ja tugevus
Koostis: Na(90-70%) Ca(10-30%) (Al,Si)AlSi2 O8 Sodium calcium aluminium
Tugevus: 6.0-6.5
Struktuur: Monokliinne
Värvus
Läbikumav, sinaka läikega, kollakas, roosakas, valge, beez.
Muu info
Kuukivi reageerib kuufaasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal imades siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida. Kuukivi on iidsetest aegadest peetud jumalannade kiviks.

MEIE E-POE KUUKIVI

Mine üles