KRISTALLID JA POOLVÄÄRIS
KIVID

Meie sooviks on viia looduslikud kristallid ja poolvääriskivid just neile, kes neid kõige rohkem vajavad ja kes hindavad nende abi ja toetust.

Kristallid ja poolvääriskivid on maagilised abilised, mille mõju ja suhtlus meiega ei ole lineaarne, vaid intuitiivne. Poolvääriskivid on planeedi kingitus, mille energeetiline struktuur pakub meile piiramatuid arenguvõimalusi. Selleks on vaja avatud meelt ja valmisolekut suhtlemiseks teadvuse kõrgemas sageduses.

Loe rohkem kristallide tähenduste kohta KRISTALLI ABC.

VAATA EDASI

ERILISED

Ainulaadsed kristallid ja poolvääriskivid, mida oleme leidnud ja toonud maailma eri paigust. Need kristallid on erilised oma värvi, suuruse, päritolu, ilu ja unikaalsuse poolest

VAATA EDASI

GEOODID

Geoodid on õõnsad ja ümmargused, seest kristallitippudega vooderdatud kristallid. Geoodid näitavad inimolemuse sisemist ilu, toovad nähtavale varjatud anded ja avavad potentsiaali koodid. Nad sümboliseerivad sissepoole vaatamist, hoidmist ja kaitset.

VAATA EDASI

KRISTALL
PEALUUD

Kristallpealuud on võimsad tööriistad isiklikuks arenguks ja transformatsiooniks. Kristallidest poleeritud abilised on läbi aegade kasutatud erinevate oskuste arendamiseks ja teadlikkuse laiendamiseks.

VAATA EDASI

KUULID

Kristallkuulid sümboliseerivad elu tsüklilist olemust ning Universumi täiuslikkust. Nad loovad harmooniat, tervendavad, ennustavad ja puhastavad.

VAATA EDASI

KÜÜNLA
ALUSED

Kristallist küünlaalused on kodupuhastuse ja harmoonia loomise head abilised. Tuleelement aktiveerib ja võimendab kristalli omadusi.

VAATA EDASI

LAMBID

Lambid valgustavad kristalli seestpoolt tuues esile kristalli eripära ja ainulaadsuse. Valgus ajatus vormis ja unikaalsuses.

VAATA EDASI

PLAADID

Kristallidest plaadid on läbilõiked mineraalidest, et tuua esile ka väiksemad detailid. Sobilikud altarile ehete ja kristallide laadimiseks

VAATA EDASI

SÜDAMED

Südamed sümboliseerivad romantilist armastust ja emotsionaalset tervenemist. Südamed on ka head kingitused ja üllatused. Tunneta ja tegutse südamega!

VAATA EDASI

TERAAPIA

Teraapia kristallidega on iidne meetod enese heaolu suurendamiseks. Oleme siia koondanud erineva vormiga ja eesmärgiga kristallid. Kristallid mõjutavad inimese energeetikat ja aitavad avada erinevaid koode, mis viivad inimese tervenemise teele.

VAATA EDASI

TIPUD
TORNID

Poolvääriskividest poleeritud ja naturaalsed tipud ja tornid on võimsad energia suunajad. Kvartsist ja seleniidist kristalltippe kasutatakse tervendamisel energia suunamiseks kas kehasse või kehast välja.

VAATA EDASI