Kuidas luua ja hoida rahu? Jagame nippe

Me elame huvitaval ajal – sündmused meie ümber annavad erakordse võimaluse aeglustada oma välist maailma, puhata ja vaadata elu aegluubis – mis tegelikult toimub ja kuidas edasi toimida. Ära lase seda võimalust käest ja proovi vaadata elu natuke ümberpööratud vaates.

Klaarsuses on palju toredaid abilisi, mis aitavad selle virvarri, kenasti läbi teha!

KRISTALLID ON RUUMI LOOJAD – RAHUSTAJAD JA TERVENDAJAD

Viimasel ajal uuritakse meilt – milline kristall aitab hetkel kõige rohkem?

Ühest vastust pole, saame soovitada pigem seda, et loo läbi kristallide endale koju või ka tööle mõnus ruum (õhkkond), mis aitab sul ennast hästi tunda ja rahuneda. Olgu selleks siis ametüstist või mõnest muust kristallist küünlaalus või lamp, toorkivid, vabavormid, tipud-kuulid. Loo kristallidest lauale (altarile kui on) kaunis muster, mis tõstab su tuju ja on sinu jaoks kaunis. Ühesõnaga tee kristallidega kõike seda, mis aitab su mõtted häirivast olukorrast eemale juhtida ja loob sinu jaoks juurde rahu ja harmooniat.

Vana hea tuntud ja läbiproovitud immuunsuse abiline on kindlasti fluoriit – teda võiks endaga kaasas kanda!

EETERLIKUD ÕLID ON TÕHUSAD ABILISED

Pakume mõned variandid, mida ise oleme kasutanud ja kasutame ka edaspidi!

       Enne, kui kodust välja lähed pane kaitseks tilgake palo santo ja/või viiruki eeterlikku õli kraenurgale või varrukaservale.

Õhu desinfitseerimiseks nii tööl kui kodus võid kasutada eeterlikke õlisid – nelkieukalüptilavendlitsidrunitteepuud – võid soovi korral teha neist segu, aga nad on väga tõhusad ka eraldi kasutades. Kodus põrandaid pestes võid lisada pesuvette paar tilka sidrunheina või teepuud.

SÜNERGIA retsept – KÕIK ON OK

Aitab lõdvestuda, tunda end turvaliselt ja tasakaalus, häälestada end armastusele ja jumalikkusele ning võtta vastu muutused.

Vetiver (Vetiveria zizanioides) 4 tilka (küsi meilt otse, olemas kohapeal)

Sandlipuu (Santalum album) 15 tilka (küsi meilt otse, olemas kohapeal)

Muskaatsalvei (Salvia sclarea) 12 tilka

Kadakamarjad (Juniperus communis) 15 tilka (küsi meilt otse, olemas kohapeal)

Rooma kummel (Anthemis nobilis) 4 tilka

Võta näiteks 5ml tühi pudel ja sega õlid kokku, loksuta ja lase veidi seguneda.

Kui tunned, et ärevus või hirm või mõnu muu tunne, mis sind teatud olukorras tegelikult ei teeni, kipub ligi hiilima, siis nuusuta otse pudelist või pane difuuserisse või nebulisaatorissePalun ära seda sisse võta, kui soovid endale peale määrida, siis sega segu omakorda baasõliga.

EETERLIKE ÕLIDE NEBULISAATORID

Klaarsuse nebulisaatorid võimaldavad pihustada eeterlikku õli molekule kõige puhtamal ja muutmata kujul ning täisvõimsuses ümbritsevasse keskkonda – lisaks meeleolu loomisele annab selline pihustamine võimaluse eeterliku õli molekulidel võidelda õhu kaudu levivate viiruste ja bakteritega (sõltuvalt eeterliku õli antibakteriaalsest omadustest). Erinevalt tavalisest veepõhisest difuusorist on nebulisaator oluliselt tõhusam ja efektiivsem abivahend ning vajab tõhusa tulemuse loomiseks ainult 20 minutit tööaega. Lisaks tavalisele nebulisaatorile on meil ka väike kaasaskantav nebulisaator, mis sobib autosse ja töökohale (arvuti juurde). See seade on väga käepärane ning töötab USB ühendusega.

Mine üles