Kristallid ja tähtkujud

Hea kristallihuviline, kui ootad sellest artiklist nimekirja kristallide ja tähtkujude sobivuse kohta, siis pean sind kurvastama, seda mul ei ole ega tule!

Liigagi sageli kuulen küsimusi, mis on minu kristall: “olen Kaalud”? Soovin osta kingituseks kristalli, minu sõber on Ambur? Mida soovitad Skorpionile? Lugesin, et mulle see ei sobi, olen Lõvi jne-jne…. 

Selleks peab minema ajas veidi tagasi ning uurima, kust see tähtkujude seotus kristallidega üldse alguse on saanud. Vääriskive ja poolvääriskive on inimene enda kaitseks, väestamiseks, ehtimiseks, tervendamiseks kasutanud tuhandeid aastaid. Selle aja jooksul on neid teadmisi täiustatud ja edasi antud ning austatud Maa ande. Erinevate allikate põhjal on tänaseks teada, et eelmise sajandi alguses, kui juveelitööstus sai sisse uue hoo ja poolvääriskive hakati pakkuma ka laiemale ringile, tekkis küsimus: millisel viisil neid müüa, et see oleks võimalikult tulus, lihtne ja atraktiivne ning piisavalt kõnetaks kirstallihuvilisi ehtekandjaid? Vastus oli lihtne – seome kristallid tähtkujudega!

Isegi, kui tuhandeid aastaid tagasi olid olemas teadmised astroloogia, tähtkujude ja kristallide seosest, ka planeedid on kristallidega seotud, siis see, kuidas seda tänapäeval serveeritakse ja massiliselt müügiargumendina kasutatakse, on ilmselgelt teiste eesmärkidega seotud.

Seetõttu, armas kristallihuviline, mõtiskle hetke, kui palju sa oled teinud oma elus otsuseid lähtudes vaid sellest, millises tähemärgis oled sündinud – aiman, et mitte ühtegi! Miks peaksid siis kristalle valides lähtuma vaid oma tähemärgist? Kui soovid ise asja uurida, soovitan sul lahti võtta internetis (või erinevate autorite raamatud) erinevate autorite poolt pakutavad nimekirjad – üsna pea veendud, et need on täis vasturääkivusi ja ei-tea-mille-põhjal kokku pandud või kui sul on olemas kristalle, mis sinna nimekirja on pandud, siis vaata ja tunneta, kas neist keegi sind tegelikult ka kõnetab?

Minu jaoks ei eksisteeri sellist asja nagu tähtkuju õnnekivi – see on nii üldine, eksitav ja valedel alustel programmeeritud info.

Enne, kui hakkad kristalli endale või kellelegi teisele valima peatu hetke ja küsi endalt: mille jaoks ma üldse kristalli vajan, millist toetust ja abi ma tegelikult vajan, mida ma kristalliga peale hakkan, millisest infost ma lähtun kristalli valimisel kas see on minu ja kõigi teiste kõrgemaks hüvanguks? 

Teie jaoks, keda minu selgitused kristallide ja tähemärkide seotuse kohta ei veennud, oleme Klaarsuse e-poes lisanud kristallidele viited tähemärkidele, kuid kasutata seda infot lihtsalt targalt. 

Mine üles