Tule kristalle vaatama

Vaata lühikest videoklippi meie stuudiost (22 sek)

Asukoht

Oleme avatud esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11-19. Kui soovid tulla mõnel teisel ajal, siis helista kindlasti +372 5076 378 Leiele, võimalusel oled alati oodatud.

Asume aadressil Taluranna põik 3, Haabneeme (74001), Viimsi vald.

Kristalle peab käega katsuma

Kui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid. Paljud energiavälja algus-ja lõpppunktid asuvad justnimelt peopesas ja sõrmeotstes, mille kaudu on võimalik palju rohkem infot saada kristalli ja sinu sobivuse kohta kui lihtsalt kristalli läbi ekraani vaadates. Kristalli käes hoides Ta reageerib või siis mitte – läheb soojaks, jääb samaks või tekib hoopis tunne, et läheb külmemaks. See on üks viis, kuidas kristallid nö. suhtlevad, annavad märku, soovivad midagi teada anda. Sageli öeldakse, et „kristall jäi peopessa kinni“, tekib tunne või teadmine, et just see kristall saab mind hetkel toetada, tervendada jms. Öeldakse, et käed on südame pikenduseks – tule vali endale toetav kaaslane südame vajadustest lähtuvalt.

Valik stuudios on suurem kui e-poes

Kristalli valimisel on väga oluline aeg ja koht – ruum, milles viibid, meeleseisund, inimesed sinu ümber jne. Soovime pakkuda just sellist ruumi ja meeleolu, kus saaksid keskenduda, tunnetada vajadusel mediteerida enne, kui teed otsuse, millise kristalliga koju lähed. Seetõttu on meie stuudios ka oluliselt suurem valik kuna me ise praktiseerime kristallide valimisel otsest kontakti kristalliga ja nende müüjatega ja soovitame seda ka kristallihuvilistele – tule ise kohale!

Meisterda endale unikaalne kristallist ehe

Klaarsuse kristallistuudio ei ole lihtsalt pood, vaid ka loomise koht. Pakume võimalust soovi korral meisterdada endale midagi poolvääriskividest – näiteks käevõru, kõrvarõngad, ripatsi, võtmehoidja. Selle tarbeks on meie valikus üle 100 erineva kristallhelme ja muud töövahendid. Soovi korral on võimalus korraldada ka näiteks sünnipäeva, tööüritust, sõprade koosviibimist vms – meisterdades ühiselt midagi vahvat…anna oma soovidest meile teada!

Võta aeg maha

Kristalle ei saa kiirustades valida ja möödaminnes kaasa haarata – kui oled otsustanud meile külla tulla, siis võta endale aega, see on kvaliteetaeg iseenda jaoks…ja usu, kristallide keskel on ajal hoopis teine mõõde!

Mine üles