Uue aastaringi väekee

Täna, 6. oktoobril, tähistan oma sünnipäeva ja sellega seonduvalt soovin jagada üht toredat rituaali, mis on saamas traditsiooniks. Nimelt olen kahel eelneval sünnipäeval terve päeva jooksul pununud endale Uue Aastaringi Väekee. Mulle meeldib sünnipäeval olla vaba ja voolamises, ilma eriliste plaanideta, võtta vastu kalleid inimesi…ja kõige selle toreda keskel leida hetki mõtisklemiseks ja väekee punumiseks. Sünnipäeva väekee on kuidagi erilisem, pigem on ta minu jaoks väeese altaril luues iga päev midagi uut, see annab mulle tunde ja teadmise ja kinnituse, et mina ise olen oma elu looja…

Nii nagu aastad on erinevad on ka kaks sünnipäeva väekeed olnud täiesti erinevad ja nüüd tagantjärgi saan öelda, et nad on vägagi täpselt iseloomustanud minu aastaringi – kuigi punumise hetkel ehk seda ei mõistagi… ja see teeb selle protsessi eriti põnevaks! Ootan juba põnevusega, millisena loob end Uue Aastaringi Väekee!

Ah, et mis siis eelmise aastaringi väekeest saab? Lõikan Ta tänutundes lahti, puhastan helmed soolvees, põletan tuti – vabastav ja lahtilaskmist õpetav protsess!

Imelist uue aastaringi loomist,

Palju õnne kõigile!

Väekeede punuja Leie

06.10.2017

Mine üles