MIDA MALADEST RÄÄGITAKSE?

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest ja malaga koostöö tegemisest.

Kadi:  Mala hakkab ennast ise looma, alustades kristallide valikust ja on iga kord valmis saades olnud just see õige..minu mala on olnud alati kõige ilusam. Malal on kandes see vägevus ja mõte, mis temasse punutud. Ühe mu mala taotlus oli mõistmine ja see ajab vahel lausa naerma, kuidas seda kandes tulevad üles vanad teemad, mis lõpuni lahendamist vajavad.ja lahendused on toonud mõistmise. Kui ma tahan lihtsat ja kerget päeva, siis seda malat ma kaela ei pane . Ma tükk aega nuputasin malade kandmise lauset..ma võin täitsa ennustada oma päeva mala valiku järgi see minu lugu võib inspiratsiooni asemel vastupidiselt töötada, aga mina armastan seda mala

Svetlana: Mala on leidnud tee minu südamesse ja temast on saanud minu igapäevane kaaslane. Kannan oma poolvääriskividest väeehet igapäevaselt – hoides sedasi pidevat kontakti oma taotlusega, mille ma malasse olen pununud. Mala punumise protsess on minu jaoks alati hästi intuitiivne. Ma ei tea kunagi, milliseid kristalle kasutan ja millise väljanägemisega see väekee tuleb aga lõpuks kui mala on valmis on alati tunne, et see on just see õige mala minu jaoks.

Merilin: Mala ehk minu isiklik väe ehe omab minu jaoks erilist tähendust. See on ehe mida kandes tunnen alati kuidas hoian end ühenduses, olen toetatud, kaitstud ja ka ülendatud. Iga minu mala kannab endas mõnd erilist sõnumit, mantrat, energiat või nt seisundit milles olen ta loonud. Mala ka joondab minu seisundit ja loob kontakti isikliku pühaduse ning väega. Minu kogemusel on igal malal ka nö oma eluaeg….kui ta on oma töö ja eesmärgi täitnud tuleb hetk kus ring saab taas täis, Mala kas nt puruneb, tutt tuleb ära vms. See näitab, siis et üks etapp on saanud läbi ja aeg on saanud ümber. Lisaks kõigele eelnevale on mala ka imeliseks abivahendiks mediteerimisel ja kohalolu hoidmisel. Soovitan mala kandmist ja omamaist kõigile.

Triin: Mala on minu jaoks tähtis “tööriist” ja abiline juba kolm aastat. Mala loomine ja sõlmimine on juba tervendav ja endassevaatav protsess, mille jaoks ma tahan alati hoitud aja ja ruumi võtta. Mala kandmine annab mulle nähtamatult toetust ja aitab ennast igapäevaselt avatud ja usaldavas voos hoida. Ma tean, et tema tegeleb minu eesmärgiga ja mina saan sel ajal lihtsalt kulgeda ja igas hetkes kohal olla ning oma soovid ja unistused lahti lasta.  Põnev on ka mala enda lugu jälgida – kuidas ja milline ta sünnib, millal ja kus ma teda kanda otsustan ja millal ta nö oma töö ära teeb ja katki läheb.  Ühest küljest on siis kaaslasest ja oma loomingust lahtilaskmise lein, teisest poolt siiras tänutunne, et minu malasse pandud taotlus on kohal ja käes on aeg uuesti unistama ja looma hakata.

 Janika: Mala on minu elus väga tähtsal kohal. Mala on minu teejuht kes juhatab mind käima mööda õiget rada.

Mine üles