kristallisprei - küllus

kristallisprei - küllus

  • Saadavus: 1
Kaal: 30 ml (ühiku hind 267€/l)
Päritolu: Eesti, Klaarsus ja loodusvaimud
  • Hind:
  • 8.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Külluse sõnum - Võtan tänuga vastu!

Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks.

Nii kristallid (mineraalid) kui ka eeterlikud õlid on kristallilise struktuuriga, mis juhivad valgust, vibreerivad kindlal sagedusel ja on elektromagnetilised (nagu inimenegi). Neil on võime rännata läbi fluidumi ja rakkude vahel -  ruumis, mõjutades nii mõtteid, tundeid ja emotsioone ning füüsilist keha.

Nii kristallid kui eeterlikud õlid on elavad olevused ning igaüks neist omab teadvust ja vibreerib kindlal võnkesagedusel.

Toodetud Eestis käsitööna hoole ja armastusega.

Koostis: vesi, tsitriini eliksiir (eliksiir- tsitriiniga laetud vesi), tsitriin (füüsiline kivi), kardemoni eeterlik õli, alkohol. Laetud päikese ja täiskuu energiaga.

Kasutamine: enne tarvitamist loksutada, piserda enda ümber või pihusta ruumi, kasutada ainult välispidiselt

Tsitriin – loob küllusteadvust, tekitab rõõmsa meele, avab loomingulisuse ja loob küllusliku atmosfääri

Kardemon (Elettaria cardamomum) 100% eeterlik õli –kardemoni külluslik ja vürtsikas lõhn aitab näha kõiges ilu, tänulikkuse ärataja, hinge avaja, motivatsiooni suurendaja, lisab julgust ja enesekindlust.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha