kristallisprei - klaarsus

kristallisprei - klaarsus

  • Saadavus: 6
Kaal: 30 ml (ühiku hind 267€/l)
Päritolu: Eesti, Klaarsus ja loodushinged
  • Hind:
  • 8.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Klaarsuse sõnum - Minus on selgus!

Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks.

Nii kristallid (mineraalid) kui ka eeterlikud õlid on kristallilise struktuuriga, mis juhivad valgust, vibreerivad kindlal sagedusel ja on elektromagnetilised (nagu inimenegi). Neil on võime rännata läbi fluidumi ja rakkude vahel -  ruumis, mõjutades nii mõtteid, tundeid ja emotsioone ning füüsilist keha.

Nii kristallid kui eeterlikud õlid on elavad olevused ning igaüks neist omab teadvust ja vibreerib kindlal võnkesagedusel.

Toodetud Eestis käsitööna hoole ja armastusega.

Koostis: vesi, mäekristalli eliksiir (eliksiir - mäekristalliga laetud vesi), mäekristall (füüsiline kristall), raudrohu eeterlik õli, alkohol. Laetud päikese ja täiskuu energiaga.

Kasutamine: enne tarvitamist loksutada, piserda enda ümber või pihusta ruumi, kasutada ainult välispidiselt.

Mäekristall – selguse, vaikuse, tasakaalu, vaimsuse, puhtuse looja kõikidel tasanditel.

Raudrohi (Achillea millefolium) 100% eeterlik õli – energiline taevane sõnumitooja, tasakaalustab mees-ja naisenergiaid, raudrohi toimib kui ärataja ja ühendaja, et avada intuitsiivset meelt. Raudrohi on unistamiseks, nägemuste esilekutsumiseks, universumi väljadel rändamiseks, olles samal ajal kaitstud ja hoitud.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha