KKK

Kui kaua kulub aega tellimuse esitamisest kauba kättesaamiseni?
Tellitud kaup jõuab sinuni 1-5 päeva jooksul pärast raha laekumist meie arvelduskontole. Paki toimetab kohale SmartPost, Omniva (Eesti Post) või kuller. 5 päeva on maksimaalne võimalik aeg, enamasti jõuab kaup Sinuni 1-2 päevaga. Kui kaup on meil laos olemas ja esitasite tellimuse tööpäeval enne kella 15:00, paneme kauba samal päeval teele. Kui kaupa pole, peame selle tellima ja see võtab paratamatult aega.

Millise kättetoimetamise viisi peaksin valima?
SmartPost ja Post24 pakiautomaadi teenus on veidi odavam - SmartPOST  (2,82 eurot) või Omniva (Eesti Post)  (2,70 eurot)  - vali siis, kui saad ise pakile kaubanduskeskusesse järgi minna. Kui see võimalus puudub, vali kuller (4,30 eurot). Kullerteenuse puhul pea palun silmas ka seda, et saad ikka kokkulepitud ajal kodus olla pakki vastu võtmas. Nad helistavad küll ette, aga ikkagi. Kullerteenus on uksest-ukseni teenus, seega kuller võib paki tuua näiteks ka firma infolauda või sekretäri kätte sinu nimele.

Kuidas ma teada saan, et pakk on saabunud pakiautomaati?
Paki saabumisel sinu poolt valitud pakiautomaati saadab SmartPost Sinu mobiilile SMS-iga koodi pakiautomaadi ukse avamiseks. Samuti toimib Omniva, lisaks saadab Omniva sulle teate ka e-mailile.

Kas ma saan kaubale ise järgi tulla?
Jah saate kaubale ise järele tulla Haabneeme, Viimsi vald, Taluranna põik 3. Helista kindlasti ette 507 6378, tavaliselt on võimalik pakki kätte saada ka peale tööpäeva lõppu.  
Kui tulete kaubale ise järele, ei lisandu kättetoimetamise tasu. 

Kas müüdavaid kaupu on võimalik näha?
Jah. Sellisel juhul vali makseviisiks Makse sularahas (tulen kaubale ise järele) ja Vormista ost, kui soovid, et toode reserveeritakse Sinule.  Helista telefonil 507 6378 ja lepime aja kokku, millal saad tulla tooteid vaatama.
Vaata meie asukohta kaardilt

Kas ma pean tegema konto või sisse logima, et osta tooteid?
Ei pea.

Kuidas toimub maksmine?
Ostu vormistamise käigus saate valida pangalingiga (SEB, LHV ja Swedbank klientidele), pangaülekandega (arvega maksmine) ja PayPal maksesüsteemi vahel.  Pangalingiga maksmine on mugav ja kiire - meil on tehtud pangalingid 2 panga klientidele (Swedbank, SEB, LHV).

Kui valite makseks Pangaülekanne ja Vormista ost, siis saadetakse tellimuse kinnitus sinu e-mailile ning tellimus võetakse täitmiseks peale tellimuse kinnitusel näidatud summa laekumist meie pangakontole Swedbankis, LHV või SEB pangas. 

Kui soovin arve tasuda teise inimese arvelduskonto kaudu, siis kuidas peaksin käituma?
Võib maksta küll teiselt kontolt. Kui Pangaülekandega maksmise, siis palume makse selgitusse panna tellimuse number ning tellimuse esitaja nimi.

Kui minu soovitud toode on müüdud, kas seda oleks võimalik juurde tellida?
Palun võta meiega ühendust ning loodetavasti leiame sobiva lahenduse!

Kas kõik e-poe tooted on Eestis laos kohe olemas?
Jah, kõik tooted on laos olemas.

Kas minu telefoninumber, e-mail ja muud isikuandmed võivad sattuda kolmandate isikute kätte?
Kindlasti mitte. Me säilitame sinu andmed ja info ostu kohta, kuid me ei levita neid, ega kasuta neid muul otsatarbel, kui tellimuse täitmiseks. Garanteerime andmete konfidentsiaalsuse.

Ma maksin raha oma tellimuse eest puhkepäeval või riigipühal. Millal tellimusega tegelema hakatakse?
Sellisel juhul hakkame tellimusega tegelema esimesel tööpäeval.

Kas toote kaupa ka tellimuse peale?
Jah, kõik soovid ja hinnapäringud on teretulnud. Aitame heameelega sobiva toote otsimisel.

Kas kaupa saab tagastada?
Jah, kui soovite saate kauba tagastada 14 päeva jooksul (kättesaamisest arvates), kui Te pole kaupa vigastanud.
SmartPosti kaudu saadetud kauba saate meile tagastada selle sama koodiga, millega ukse avasite. Omniva kaudu kättetoimetatud kauba saate tagastada koodiga, mille Omniva saatis Teile SMS-ga (Omniva saadab 2 koodi, ühega avate ukse ja saate kauba kätte, teisega saate meile tagasi saata).
Kui olete kauba meile tagasi saatnud ja me oleme selle üle vaadanud, siis vastavalt Teie soovile tarnime asendustoote või tagastame raha. Oma soovist peaksite meile teada andma enne kauba tagasi saatmist. Piisab kui kirjutate e-mailile info@klaarsus.com. Tagastamise transpordikulu ning asendustoote saatmise kulu võtame ka enda kanda. 

Tagastuste ja pretensioonide esitamise kohta loe lähemalt ostutingimustest

Lisainfo:
E-post: info@klaarsus.com
Tel: 507 6378