KKK

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kui kaua kulub aega tellimuse esitamisest kauba kättesaamiseni?
Tellitud kaup jõuab sinuni 1-5 päeva jooksul pärast raha laekumist meie arvelduskontole. Paki toimetab kohale SmartPost, Omniva (Eesti Post), DPD või kuller. 5 päeva on maksimaalne võimalik aeg, enamasti jõuab kaup Sinuni 1-2 tööpäevaga. Kui kaup on meil laos olemas ja esitasite tellimuse tööpäeval enne kella 15:00, paneme kauba samal päeval teele. Kui kaupa laos pole (sellisel juhul on tootelehel märgitud Tarneaeg), siis toimetame kauba kohale tarneajaks märgitud päevade jooksul.

Millise kättetoimetamise viisi peaksin valima?
SmartPosti ja Omniva pakiautomaadi tasu on 3.59 eurot, DPD pakiautomaadi tasu on 2.39 eurot - vali siis, kui saad ise pakile pakiautomaadi asukohta järgi minna. Kui see võimalus puudub, vali kuller (kohaletoimetamise tasu 4.30 eurot). Kullerteenuse puhul pea palun silmas ka seda, et saad kulleriga kokkulepitud ajal kodus olla pakki vastu võtmas. Kullerteenus on uksest-ukseni teenus, seega kuller võib paki tuua näiteks ka firma infolauda või sekretäri kätte sinu nimele.

Kuidas ma teada saan, et pakk on saabunud pakiautomaati?
Paki saabumisel sinu poolt valitud pakiautomaati saadab SmartPost, Omniva või DPD Sinu mobiilile SMS-iga koodi pakiautomaadi ukse avamiseks.

Kas ma saan kaubale ise järgi tulla?
Jah saate kaubale ise järele tulla aadressile Taluranna põik 3, Haabneeme, Viimsi vald. Oleme avatud esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11-19. Muudel aegadel helista palun telefonil +372 50 76378.

Kui tulete kaubale ise järele, ei lisandu kättetoimetamise tasu.

Kas müüdavaid kaupu on võimalik näha?
Jah. Sellisel juhul vali kohaletoimetamise viisiks ja makseviisiks „Tulen kaubale ise järele“ ja kinnita tellimus, kui soovid, et toode oleks Sulle reserveeritud. Meie füüsiline pood asub aadressil Taluranna põik 3, Haabneeme, Viimsi vald. Oleme avatud esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11-19. Muudel aegadel helista palun telefonil +372 50 76378.

Vaata meie asukohta kaardilt

Kas ma pean tegema konto või sisse logima, et osta tooteid?
Ei pea.

Kuidas toimub maksmine?
Ostu vormistamise käigus saate valida pangalingiga (SEB, LHV ja Swedbank klientidele), kaardimaksega (VISA ja MASTERCARD), pangaülekandega (arvega maksmine) ja „Tulen ise järele“. Pangalingiga maksmine on mugav ja kiire.

Kui valite makseks Pangaülekanne ja Kinnita tellimus, siis saadetakse tellimuse kinnitus sinu e-postile ning tellimus võetakse täitmiseks peale tellimuse kinnitusel näidatud summa laekumist meie pangakontole Swedbankis, LHV või SEB pangas.

Kui soovin arve tasuda teise inimese arvelduskonto kaudu, siis kuidas peaksin käituma?
Võib maksta küll teiselt kontolt. Kui Pangaülekandega maksmise, siis palume makse selgitusse panna tellimuse number ning tellimuse esitaja nimi.

Kui minu soovitud toode on müüdud, kas seda oleks võimalik juurde tellida?
Palun võta meiega ühendust ning loodetavasti leiame sobiva lahenduse!

Kas kõik veebipoe tooted on Eestis laos kohe olemas?
Enamus tooteid on laos olemas v.a. tooted, mille juurde on märgitud Tarneaeg.

Kas minu telefoninumber, e-mail ja muud isikuandmed võivad sattuda kolmandate isikute kätte?
Kindlasti mitte. Me säilitame sinu andmed ja info ostu kohta, kuid me ei levita neid, ega kasuta neid muul otsatarbel, kui tellimuse täitmiseks. Garanteerime andmete konfidentsiaalsuse. Loe ka meie
privaatsustingimusi.

Ma maksin raha oma tellimuse eest puhkepäeval või riigipühal. Millal tellimusega tegelema hakatakse?
Sellisel juhul hakkame tellimusega tegelema esimesel tööpäeval.

Kas toote kaupa ka tellimuse peale?
Jah, kõik soovid ja hinnapäringud on teretulnud. Aitame heameelega sobiva toote otsimisel.

Kas kaupa saab tagastada?
Tagastuste ja pretensioonide esitamise kohta loe lähemalt
müügitingimustest.

Lisainfo:
E-post:
info@klaarsus.com
Tel: +372 507 6378