aroomidifuusor kristallianumaga

aroomidifuusor kristallianumaga

  • Saadavus: 43
Funktsioonid: eeterlike õlide difuusor, õhuniisutaja, öölamp
Seadistatav ajataimer: 1 tund/ 3 tundi/ 6 tundi
Niisutusvõimsus: 30ml / tunnis
Ruumi suurus: õhuniisutamisel 20m2/, õhu lõhnastamisel 30m2
Võimsustarve: 10W
Veepaagi mahtuvus: 400 ml (max)
Seadme mõõdud: 170x166 mm
Lisad: kaabel, mõõteanum, tootejuhend
Päritolu: Hiina
Kristallianuma mahutavus: 0.8-1.0 kg kristalle
  • Hind:
  • 84.40€
  • 61.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

See on tõesti hämmastav, kui hästi me kõik aroomi suhtes reageerime. Vaatamata mälestustele, mis need esile kutsuda võivad, mõjutavad aroomid meie hinge ja keha seisundit koheselt (otseselt ajju suunduvate närviteede kaudu).

Looge aroomidifuusoriga oma ruumis soovitav meeleolu ja nautige samal ajal eeterlike õlide võlu ja ilu. Kasutage difuusoreid koos üksikute eeterlike õlide, eeterlike õlide segudega või looge oma ainulaadne eeterlike õlide segu. Sul on võimalik ainult mõne minuti jooksul ruumi iseloomu täielikult muuta, kasutades mõnda tilka lemmikut eeterlikku õli või eeterlike õlide asegu meie difuusoris. Aroomidifuusorid sobivad ideaalselt ka õhu värskendamiseks ja niisutamiseks.

Selles nutikas seadmes on ühendatud eeterlike õlide, õhu niisutamise, valguse ja kristallide mõju, et luua hubane ja meeleolukas keskkond.

Kasutusjuhend: Aroomidifuuseris kasutatakse ainult 100% eeterlikke õlisid ja/või eeterlike õlide segusid. Baasõlidega segatud lõhnatooted kahjustavad seadet.

Täida veepaak puhta veega, lisa olenevalt ruumi suurusest 5-15 tilka puhast eeterlikku õli või õlisegu ja seadista ajataimer vastavalt oma soovile. NB! Vee lõppemisel lülitub seade automaatselt välja.

Seadme puhastamiseks lisa veepaagis olevale veele paar spl äädikat, lase natuke seista ja puhasta õrnalt lapiga. Ettevaatust küttekehaga – väldi tugevat kontakti küttekehaga ja vee sattumist õhuavasse.

Ühidatavus mobiilsete seadmetega: Seade ühildub läbi koduse Wi-Fi võrgu Targa Kodu äppidega „Amazon Alexa“, „Google Home“ ja „Smart Life“, mis võimaldab juhtida seadet nutiseadmete kaudu. Äppid on allalaaditavad Androidile ja iOS’ile. Seadme seadistamiseks äppidega vaata inglisekeelset juhendit.

Meie aroomidifuusori kristallanuma saab täita erinevate kristallidega (ca 1kg). Meie soovitame kristallanumasse lisada erinevad kvartsid, kuna need on valgust läbi kumavad ja annavad difuusorile maagilise emotsionaalse lisaväärtuse. Difuusori üheks funktsiooniks on ka mitmevärvilise valguse tekitamine (valitav ja juhitav läbi mobiilse seadme äpp’i).

Meie e-poest saab difuusorile osta lisaks järgmisi toorkristalle:

Himaalaja soolakristall 1kg, 5€/kg, loe toote kohta SIIT.

Mäekristalli toorkivid 1kg, 12€/kg, loe toote kohta SIIT.

Ametüsti toorkivid 1kg, 15€/kg, loe toote kohta SIIT.

Roosa kvartsi toorkivid 1kg, 10€/kg, loe toote kohta SIIT.

Sidrunkvartsi toorkivi 1kg, 24€/kg, loe toote kohta SIIT.

Roheline aventuriin

Kolme kristalli segu

 

NB! Toote pildil olev difuusori kristallanumas olev roosa soolakristall EI KUULU toote komplekti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha