avaloni jumalannade kaardid

avaloni jumalannade kaardid

  • Saadavus: 7
Kaartide arv: 9 kaarti + ümbrise karp
Kaal: 20 g
Mõõdud: kaardid 7x10.5 cm
Päritolu: Klaarsuse käsitöö
  • Hind:
  • 11.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Jumalannade aastaring

Avaloni Leedi ja tema kaheksa aspekti on Sulle teejuhiks, inspiratsiooniks, tervendajaks, valgustajaks ja sõnumitoojaks.

Kaheksa jumalannat kulgevad läbi aastaringi kandes ja äratades teatud energiaid ja kvaliteete. Ta on jumalanna, kes väljendab ennast läbi nelja aastaaja. Ta on maa, vee, tule, õhu ja spirituaalsuse kehastus. Ta on sündimise, tervenemise, surma ja taassünni jumalanna, kes toob meile transformatsiooni energiad, kasutades erinevaid väeloomi, taimi ja sümboleid. Avaloni jumalanna oma kaheksa aspektiga on armastuse, ilu, kaastunde ja tarkuse kehastus, valguse ja pimeduse kuninganna, kes valitseb maailmadevahelises ruumis.

Avaloni leedi on jumalanna, kes elab Avaloni saarel – salapärases paradiislikus maailmas, mis asub üle vete, udulooride taga. Ta on põimunud kuningas Arthuri legendiga. (Avaloonia asub Glastonburys Inglismaal.)

Avaloni jumalanna kutsub leidma oma hinge tõelist eesmärki, usaldama elu voogu, suhestuma sügavalt looduse rütmidega ja laiendama oma teadmisi tõeliste võimeteni. Suur jumalanna ja tema kaheksa aspekti, on meie jumalik naiselik Naine. Kõik aspektid on olemas meie sees.

Ära endas jumalannade tarkus!

Kuidas kaarte kasutada?

Pakis on 9 kaarti. Igal kaardil on jumalanna nimi, tema valitsemise aeg aastas, ilmakaar, mida ta esindab, väeloom, väetaim, väeese, värv, kuuseis ja element.

Kaarte kasuta loominguliselt, kindlaid reegleid ei ole.

Võid kaarte kasutada, kui oraakli kaarte ehk et küsida küsimuse ja leida kaardi abiga sellele vastus, vihje, suund.

Võid kasutada kaarte altarile jumalanna energia lisamiseks.

Võid luua oma ladumisi koos mõne teise kaardipakiga…

Ole loov!

Kaardid on loonud Leie Klaar (pühitsetud Avaloni õde)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha