AHHAAT

AHHAAT

 • Märksõnad – Tasakaal, harmoonia, enesekindlus, kaitse, rahu , kontakt maaga

  Tšakrad – Kõik tšakrad

  Füüsiline tasand – tervendab silmi, magu, emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast.

  Psühholoogiline tasand – aitab ennast aktsepteerida sellisena nagu olen, parandab keskendumis- ja analüüsivõimet, aitab üle saada südamevalust, hea kasutada emotsionaalsete traumade puhul, luues sisemist rahu ja turvatunnet.

  Vaimne tasand – suurendab teadlikkust ja seostub kollektiivse teadvusega, toetab vaimset kasvu maandamise ja rahustamise kaudu.

  Muu info – Sinine pitsahhaat – jahutab ja rahustab, puhastab kurgutšakrat, toetab eneseväljendamist ja soodustab sujuvaid vestlusi,  tasakaalustab tundeid, oma pehme energia poolest hea kaitse ja tervenduskristall lastele.

  Tuliahhaat(pruunikas, oranž)– ühendus Maaga, rahustav ja taastav, tugev kaitse, tuleelemendi esindaja, soojendav ja aktiivne.

  Sammalahhaat (rohekas) – stabiilsuse kivi, seotud looduse, aiapidamise, loomadega, ämmaemandate abimees, uute algusete ja algatuste kivi, tõmbab ligi materiaalset küllust, mõistuse ja tunnete ühendaja.

  Botswana ahhaat – leidub ainult Botswanas, sobib neile, kes on seotud tule või suitsuga, hea kivi suitsetamisest loobumiseks, aitab leida lahendusi süvenemata probleemi põhjustesse, hea abimees laiema pildi nägemisel, turgutab vereringet ja uuendab nahka.

  Astroloogia – Jäär, Kaksikud, Lõvi, Ambur, Kalad

  Keemiline valem – SiO2

  Tugevus – 6,5-7

  Koostis – ränidioksiid

  Kristallistruktuur – trigonaalne

  Värvus – hall, sinine, roosa, kollane, pruun, roheline, hallikas, oranž, vöödiline

  Klass/Grupp – silikaadid/kaltsedon

Sildid: ahhaat