valge salvei ja eukalüpt

valge salvei ja eukalüpt

  • Saadavus: 5
Kaal: 30 g
Mõõdud: p ca 11 cm, lm 3.5 cm
Päritolu: USA
  • Hind:
  • 7.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Valge salvei (salvia apiana) ja eukalüpti (eucalyptus) lehtedest tehtud tõlvik on mõeldud ruumi puhastamiseks negatiivsest energiast, inimestest ja erinevate aroomidest tekkinud energiaväljade neutraliseerimiseks.

Kalifornia valge salvei (salvia apiana) ehk nõiasalvei on tuntud oma puhastava ja kaitseva mõju poolest. Põliste indiaanlaste püha taim, mida kasutatakse erinevates rituaalides puhastamise ja õnnistamise eesmärgil. Põletatud salveileht muutub suitsuks, mida kasutatakse seisva ja negatiivse energia kõrvaldamiseks, kaitse loomiseks ning külluse ja heaolutunde suurendamiseks. Salvei mitte ainult ei puhasta negatiivsest energiast inimese mõistust, keha ja hinge, vaid võib luua ka kaitsva barjääri välisjõudude negatiivsete mõjude eest, mis võimaldab inimese looval potentsiaalil vabalt voolata.

Eukalüpt (eucalyptus) on Kalifornia nõlvadel kasvanud ja sealt orgaaniliselt korjatud taim. Eukalüptilehtedel on tugev antibakteriaalne toime. Koostoimes valge salveiga on eukalüpt hea füüsiliste ja energiaruumide puhastaja.

Süüta salvei ja eukalüpti tõlvik ja puhu ära leek, et tuleks suitsu. Lase suitsul vabalt ruumis liikuda ja kasuta rituaali sulge, et suunata suitsu. Ole selle tegevuse juures väga teadlik, lisa omapoolne taotlus ja palve, et saavutada soovitud tulemus. Seejärel kustuta suitsev taimeleht, ava aken ja ole tänulik.

Kustuta taim alati peale puhastusrituaali tulekindlal alusel.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha