klaarsuse sõnumid

klaarsuse sõnumid

 • Saadavus: 1
Kaartide arv: 24 kaarti + 1 kristallikaart
Kristallide arv: 24 kristalli (ca 15-30 mm tk)
Pakend: ümmargune kartong karp, kahekordne
Kaal: 385 g
Mõõdud: läbimõõt 10.5 cm, kõrgus 6.5 cm
Päritolu: Klaarsuse käsitöö
 • Hind:
 • 45.00€
 • 35.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Klaarsuse 24 sõnumikaarti ja kristalli on praktilised abilised loovenergia äratamiseks ja tasakaalustamiseks.

MUUTUS ALGAB SINUST! 

Klaarsuse sõnumid väljendavad end kolmel erineval viisil, kusjuures nad kõik on loovenergia erinevad avaldumise vormid –  nad on mustrid, sagedused, lained, energiad.

Mandala – ürgne sümbol, alguse lõputa ring, tasakaalu, terviklikkuse ja täiuse sümbol, selle ja tulevase maailma vaheline tunnel, Päike kui valguse andja ja Kuu kui varjatud saladuste ilmutaja.  Mandalas avalduvad värvide ja geomeetriliste mustrite lained.

Mantra – sõnade jõud, helide tekitamine, afirmatsioonid, mõtete mustrid, helilained.

Kristallid – kindla struktuuriga geomeetrilised mustrid, mis võnguvad igaüks omal kindlal sagedusel, kiirgavad, neelavad, hoiavad ja aitavad manifesteerida.

Loo ise kaartide kasutamise viis!

Igasugused juhised ja kindlad õpetused on loovust piiravad, seetõttu on meie ainus nõuanne ja soovitus – lähene loominguliselt, lase oma loovusel leida just sulle sobiv ja tore viis nendega tegelemiseks – julge katsetada ja ole avatud!

Mõned näited, mida kaartidega võid teha:

 • Alusta oma päeva väikese vaikuse minutiga – keskendu ja lase käel võtta pakist üks kaart või kristall, loe mantrat, vaata mandalat, tunneta kristalli väge ja loo endale just selline päev nagu sina soovid.
 • Sul on peas oluline küsimus või lahendust vajav olukord – keskendu ja küsi, milline energia, sõnum, värv või kristall mind selles aitab – ja võta pakist kaart – ole avatud ja võta sõnum vastu.
 • Hea võimalus kristalle tundma õppida – komplektis on 24 erinevat kristalli – saad laduda neist mandalaid, et väestada mõnd eluvaldkonda, võid valida endale näiteks päeva (nädala, kuu) kristalli ja teda endaga kaasas kanda, samal ajal vaadata ka kristalliga seotud kaarti, see võib olla näiteks päeva (nädala, kuu) teema, millega tegeleda.
 • Tee mandalatest ja kristallidest suur ring ja istu ise ringi keskele – küsi kaartidelt ja kristallidelt nõu või abi ja luba oma sisemisel tarkusel tegutseda.

Klaarsuse sõnumite komplekt sisaldab:

 1. 24 sõnumikaarti – ühel pool mandala, teisel pool mantra.
 2. 1 kristallide kaart – 24 kristalli tutvustav kaart.
 3. 24 erinevat kristalli – roosa kvarts, ametüst, tsitriin, magnesiit, karneool, punane jaspis, kuukivi, seleniit, lemuuria seemnekristall, verekivi, akvamariin, amasoniit, lasuriit, petaliit, must turmaliin, obsidiaan, granaat, fluoriit, aventuriin, ahhaat, päikesekivi, mäekristall, serpentiin, rutiilkvarts. Kristalli suurus on 15- 30 mm.
 4. Ümmargune pruunist kartongist kahekordne karp. Läbimõõt 10.5 cm ja kõrgus 6.5 cm. Kaal 385 grammi.

Mandalad on joonistanud ja häälestanud mantrate ning kristallidega Leie Klaar.

Kaartide kujundaja Liisi Siibak.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha