klaarsuse kinkekaart

klaarsuse kinkekaart

  • Saadavus: 525
Valmistaja: Klaarsus OÜ
Kehtivus: 1 aasta
  • Hind:
  • 1.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Kinkekaart annab Sulle võimaluse teha südmalik kingitus oma sõbrale või lähedasele inimesele. Klaarsuse kinkekaart annab võimaluse osta Klaarsuse veebipoest kõiki tooteid ja teenuseid (sh. osalemine sündmustel). Kinkekaardi reeglid on lihtsad: (1) kinkekaarti ei saa sularahaks ümber vahetada (2) kinkekaardi tähtaeg on 1 aasta (3) kinkekaardi arvestus on personaalselt koodipõhine, mis annab kingi saajale võimaluse kasutada kinkekaarti erineval ajal tehtud ostusessioonide eest tasumisel.

Kinkekaardi ostmisel toimi alljärgnevalt:

- kinkekaardi ühiku hind on 1 Euro ja Sa saad valida väärtuse (koguse), mis ulatuses Sa soovid kingitust teha. 

- kui oled kinkekaardi väärtuse valinud, siis lisa kinkekaart ostukorvi - sisesta Oma andmed, vali Kohaletoimetamise viis, vali Makseviis ja lisa infolahtrisse "Lisa tellimusele kommentaar" kinkekaardi saaja nimi, e-maili aadress ja sünnipäeva (või tähtpäeva) kuupäev ning sõnum kinkekaardi saajale ja vajuta Vormista ost.

- saadame Sulle kinkekaardi valitud väärtuses paberkandjal (kus on olemas ka kinkekaardi personaalne kood) ning saadame Sinu poolt sisestatud tähtpäeval kinkekaardi saajale e-maili Klaarsuse poolt, kus on kirjas Sinu sõnum ja personaalne kinkekaardi kood. Juhul, kui Sa ei soovi, et me saadaksime kinkekaardi saajale e-maili, siis jäta kommentaaride lahter tühjaks.

Kinkekaardi kasutamine on lihtne: vali Klaarsuse e-poest sobiv toode ja/või teenus ja/või sündmus ning ostukorvis maksmisel on "Minu Tellimus" lahtris nupuke "Kasutage kinkekaarti", sisestage personaalne kinkekaardi kood (saadetakse e-maili ja/või paberkandjal kinkekaardiga) ja kinkekaardil olev summa lahutatakse tellimuse maksmisel tellimuse summast. Juhul, kui kinkekaarti ei kasutata täies ulatuses, siis saab kinkekaardi jääki (selle üle peab arvestust e-pood) kasutada järgmisel ostul.

Kasuta kinkekaardi võimalust julgesti ning paku oma lähedasele meeldejääv üllatus Klaarsuse toodete, teenuste ja sündmuste valikust.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: kinkekaart