tsakralõhn - kolmanda silma tšakra (VI)

tsakralõhn - kolmanda silma tšakra (VI)

  • Saadavus: 1
Kaal: 7 ml
Päritolu: Saksamaa
  • Hind:
  • 15.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Kolmanda silma tšakra (IV) lõhna sõnum - selgus - mündine ja teravalt värske.

Kolmanda silma tšakra (IV) märksõnad - intuitsioon ja selge mõtlemine.

Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: piparmünt, mangoolia, laim, bergamot.

Lõhna erilisus tuleb esile just nahaga kokku puutudes, seetõttu on lõhna soovitav kasutada vaid kehal. 

Tšakralõhnad on loonud Ursula S.Yeo (Saksamaa). Lõhnade loomisel kasutab Ta vaid kõige puhtamaid eeterlikke õlisid, iga lõhn on läbi tunnetatud ja vibreerib vastava tšakraga ning aitab aktiveerida tšakraid. Igal lõhnal on oma sõnum, kuid iga lõhn mõjub siiski igaühele individuaalselt. Ursula ise ütleb ja soovitab: "Luba oma ninal otsustada, milline tšakra just praegu vajab tasakaalustamist ja aktiveerimist." 

Kuidas tšakralõhnasid kasutada? Lõhnad on tehtud 100% puhtast eeterlike õlide segust, mistõttu võib neid kasutada nagu eeterlikke õlisid ikka – kehal, õlilambis, lõhnakotikeses. Üldjuhul on lõhnad eelkõige mõeldud kasutamiseks nahal (just dekolteepiirkonnas), sest siis on nende mõju kõige efektiivsem, kuna lõhn jõuab siis nina kaudu ajju (limbilisse süsteemi- emotsiooni keskusesse) ja sealt omakorda kogu kehasse. Ehk et lühidalt – soovitame lõhna lasta väike tilga dekolteepiirkonda. 

Kuhu tuleb tšakralõhna kehal lasta? Kõiki lõhnasid on kõige parem panna dekolteepiirkonda mitte tšakrapiirkonda.

Kas tšakralõhnasid võib kasutatakse kui parfüüme? Kuna tegu on eeterliku õliga (nad on elavad – igaüks neist oma vibratsiooniga), siis tuleks neid kasutada tunde järgi. Enne lõhna peale panemist võta endale hetk - tunneta, nuusuta ja küsi oma kehalt, mida Ta vajab. Oma kogemusest saan öelda, et vahel ei kasuta ma lõhnasid nädal, siis jälle panen kõiki korraga. Kui teed nendega tutvust ja hakkad neid kasutama, siis tekib ka tunnetus, millal neid vajad, millal mitte. 

Kas tšakralõhnasid tuleb kasutada ükshaaval või võib neid ka kombineerida? Vastus on siin taas selline - toimeta tunde järgi - lõhnasid võib peale panna ühe kaupa, aga võib ka vastavalt tundele kombineerida või panna kõiki korraga - lastes endale dekolteepiirkonda justkui lõhna pärlikee. 

Milline on tšakralõhnade toime ja kas neid võib kasutada ka igapäevaselt? Nende toime on üldjuhul energiat andev. Sarnaselt aroomiteraapiaga ei ole ka neil lõhnadel kõikidele inimestele ühesugust toimet, kuna lõhnataju, tunnetus, kogemus jms on inimeseti nii erinev- seetõttu saan vaid öelda, et tuleb enda peal katsetada, kuidas need just Sinu puhul töötavad. Minu kogemus on see, et see võib sama lõhnaga olla ka päeviti erinev – negatiivset mõju ma ei ole enda peal täheldanud ja tagasiside on olnud siiani positiivne.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha