taro klubi 26.02.2020

taro klubi 26.02.2020

  • Saadavus: 8
Aeg: kolmapäev, 26.02.2020 kell 18-20
Juhendaja: Elbe Kuldmäe
Asukoht: Taluranna põik 3, Haabneeme
Muu info: Tasakaalupanus 20 eurot (maksmine kohapeal sularahas)
  • Hind:
  • 0.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Hei, tarosõber, kes sa tasapisi omaette vahel mõne kaardi tõmbad ja oled ehk alati salamisi teada tahtnud, mida ja kuidas teised taroarmastajad seda teevad, siis teeme selle teoks - saame kokku!

Koguneme iga kuu viimasel kolmapäeval Klaarsuses. Alustame kell 18:00 ja veedame koos teed juues ja taromõtteid vahetades paar tunnikest. Et asjad raamis püsiksid lepime igaks korraks kokku ka mõne teema, millest mõttevahetust alustad ja sealt edasi proovime ise, vahetame kogemusi ja tunneme kaartidemaailma avastamisest rõõmu.

Esimesel korral, kolmapäeval 29.01 räägime neljast elemendist kaardipakis ja sellest, kuidas nende toel ennast või klienti analüüsida ja uurime, mida tuleks teha selleks, et kohandada Nõiataro autori Ellen Dugani loodud nelja elemendi ladumine mõnele teisele kaardipakile. Tegemist on ühise avastusretkega, mida veab Klaarsuse taroseansside ja -töötubade andja Elbe ning ruumi hoiab Klaarsuse perenaine Leie.

Tore, kui annad oma tulekust meile teada leie@klaarsus.com või FB/Klaarsus, aga kui otsustad liituda ilma teatamata, siis oled samuti oodatud!

Oma lemmikpaki või kaks võib kaasa võtta.
Hilinemine on lubatud ja poole pealt liitumine samamoodi.

Tasakaalupanus 20 eurot kohapeal sularahas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: taro