taro reede 13.12.2019

taro reede 13.12.2019

  • Saadavus: 14
Aeg: reede, 13.12.2019 kell 11-19
Juhendaja: Elbe Kuldmäe
Asukoht: Taluranna põik 3, Haabneeme
Muu info: Seansi maksumus 15 eurot (maksmine kohapeal sularahas)
  • Hind:
  • 0.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Täiskuu ja reede 13. - ilmaväravad on lahti ning see on igati hea aeg lasta tarol kõnelda. Sel päeval on Klaarsuse kristallirahval taas külas taro lugeja Elbe Kuldmäe, kelle stiil on ajaga paljudele südamelähedaseks saanud. Lisaks on, nagu ikka, Klaarsuse valikus saadaval lai valik kristalle ja palju muud põnevat. Stuudio on avatud tavapärastel aegadel 11 - 19 ning Elbe on kohal kogu päeva. Energiavahetus on tavapäraselt Klaarsuse külaliste soodsa erihinnaga 15 eurot. Tule ja lase kristallide imelisel aegruumil end kaasa haarata ja tarol kõnelda. Seekord on kaartide pilgu all aasta lõpp ning mis veelgi põnevam - kogu eesootav uus aastaring.

Kuigi tulevik on suures osas meie eneste teha, on siiski võimalik piiluda energiaid, mida taro hetkel meie saabuvas aastaringis olevat näeb. Nii detsembris, kalendriaasta lõpusirgel kui ka uue aasta hakul räägime taroga tavaliselt eesootavast aastaringist päikesepühade valguses, laseme Klaarsuses end kodupakina sisse seadnud Nõiatarol anda meile energiamärguande selle kohta, mis paistab tänase seisuga olevat oluline ja tähelepanu vääriv kaheksas taevakaarepunktis päikese teel: talvisel pööripäeval (Yule), küünlapäeval (Imbolc), kevadisel pööripäeval (Ostara), kevadpühal (Beltane), suvisel pööripäeval (Litha), lõikuspühal (Lughnasadh), sügisesel pööripäeval (Mabon) ja hingedepäeval (Samhain). Lugemisest selgub, mis praeguse hetke seisuga näib seal olulist paistvat ehk - millele keskendumiseks on eri päikeseraja punktides hea aeg.

Taro on üks paljudest viisidest kõiksusega kõnelemiseks – ta vahendab vaadet tasandilt, millele me alati oma igapäevameelega küündida ei pruugi. Elbe kasutab oma ladumistes intuitiivset vabastiili – see on kombinatsioon tuntud tarot sümbolite tundmisest, kindla struktuuriga kaardiasetustest ning hetkepõhisest vastuvõtlikkusest sellele, mis on siin, täna ja praegu universumi meelest oluline meile edasi anda. Enam kui kümme aastat sõprust taroga on näidanud, et see meetod annab piisavalt infot, jättes ühtlasi ka lugemise saajale ruumi ise oma samme seada.

Oma üha kasvavast kaartidekogust on Elbe Klaarsuse maailmas kasutamiseks valinud kaks omavahel mõnusalt sobituvat pakki: Ellen Dugani ja Mark Evansi Nõiatarot’ ning Pauline Cassidy Spiritsong Tarot’. Esimene loob Elleni loodud ladumiste toel meie vestlusele põhja ja teema ning teine lisab oma armastaval moel juurde abistavad energiad, mis aitavad murekohti tasakaalustada ning head suurendada ja õigel kursil hoida.

Kaartide panemine toimub vabas voos, kindlaid ettenähtud kellaaegasid pole - seega tasub võtta aega enesele nii kristallimaailma nautimiseks kui taro kuulamiseks. Kui isiklik ajakava siiski pigistab või soovid saada lisainfot Klaarsuse või taropäeva kohta, siis võta ühendust Klaarsuse perenaise Leiega: helista 5076378 või kirjuta Klaarsuse FB lehele või leie@klaarsus.com.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: taro