taro kolmapäev 18.11.2020

taro kolmapäev 18.11.2020

  • Saadavus: 8
Aeg: kolmapäev, 18.11.2020 kell 11-19
Juhendaja: Elbe Kuldmäe
Asukoht: Taluranna põik 3, Haabneeme
Muu info: Seansi maksumus 20 eurot (maksmine kohapeal sularahas)
  • Hind:
  • 0.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Hei kristallirahvas!

Tule meile külla kolmapäeval, 18. novembril 2020, siis võtame taro ligi ja kaeme, mis meile sügisest-sügisesse kulgevas aastaringis tänansest vaadatuna paistab.

Kuigi tulevik on suures osas meie eneste teha ja luua, on siiski võimalik saada aimu neist energiatest, mida taro hetkel meie saabuvas aastaringis olevat näeb. Teisisõnu, räägime taroga eesootavast aastaringist päikesepühade valguses ja võtame vastu energiatähised selle kohta, mis paistab tänase seisuga olevat oluline energiaseeme kaheksas taevakaarepunktis päikese teel: sügisesel pööripäeval (Mabon), hingedepäeval (Samhain), talvisel pööripäeval (Yule), küünlapäeval (Imbolc), kevadisel pööripäeval (Ostara), kevadpühal (Beltane), suvisel pööripäeval (Litha) ja lõikuspühal (Lughnasadh). Ehk - millele keskendumiseks on antud ajas n.ö hea aeg.

Kaarte laob ja energiaid tõlgendab nagu ikka Elbe ja Klaarsuse kristallilisi tutvustab sulle Leie. Taroseansi energiavahetuseks võta ligi 20 eurot. Kaartide panemine toimub vabas voos, kindlaid ettenähtud kellaaegasid pole - seega tasub võtta aega enesele nii kristallimaailma nautimiseks kui taro kuulamiseks. Kui isiklik ajakava siiski pigistab või soovid saada lisainfot Klaarsuse või taropäeva kohta, siis võta ühendust Klaarsuse perenaise Leiega: helista 5076378 või kirjuta Klaarsuse FB lehele või leie@klaarsus.com.

Elbe kirjutab nii:

Tarot on üks paljudest viisidest kõiksusega kõnelemiseks – ta vahendab vaadet tasandilt, millele me alati oma igapäevameelega küündida ei pruugi. Mina kasutan oma ladumistes intuitiivset vabastiili – see on kombinatsioon tuntud tarot sümbolite tundmisest ning hetkepõhisest vastuvõtlikkusest sellele, mis on siin, täna ja praegu universumi meelest oluline meile edasi anda. Enam kui kümme aastat sõprust tarot’ga on näidanud, et minu jaoks sobib selline meetod kõige paremini. Oma ladumistes kasutan ma tänasel päeval peamiselt kaht pakki: Ellen Dugani ja Mark Evansi Nõiatarot’ ning Pauline Cassidy Spiritsong Tarot’. Esimene loob Elleni loodud ladumiste ning minu oma eripärade toel meie vestlusele põhja ja teema ning teine lisab oma armastaval moel juurde abistavad energiad, mis aitavad murekohti tasakaalustada ning head suurendada ja õigel kursil hoida.

Kohtume kristallilmas,

Klaarsuslased ja Elbe

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: taro