ingel ripats - sodaliit

ingel ripats - sodaliit

  • Saadavus: 1
Kaal: 6 g
Mõõdud: p 3.0 cm, l 1.5 cm, k 0.5 cm
Päritolu: Eesti, Klaarsus OÜ, Leie Klaar
  • Hind:
  • 9.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ingli sõnum - tarkus, avanemine, kõrgem mina

Inglid on sõnumitoojad nii nagu ka kristallid on sõnumitoojad. Inglid toovad meile sõnumeid taevasest allikast, kristallide sõnumid on tulnud maa seest - maisest allikast. Kristallist Inglites ongi ühinenud Taevas ja Maa. Iga kristallist Ingel kannab ainult talle omast vibratsiooni ja sõnumit.

Iga kristallist Ingel on loodud siira armastuse, rõõmu ja tänutundega koostöös Taeva ja Maaga eesmärgiga luua armastust, kaitset, ilu, küllust, harmooniat, tervist, kergust, rõõmu ja hiilgust!

Sodaliit

Märksõnad – Avardumine, teadlikkus, arukus, enesevaatlus, intellektuaalsus

Tšakrad – Kurgutšakra, kolmas silm

Füüsiline tasand – seotud söögitoru ja seedesüsteemiga, korrastab ja reguleerib nende tegevust, tasakaalustab hormonaalsüsteemi.

Psühholoogiline tasand – avardab teadlikkust ja laiendab piire, võib aidata kaitses ja vastupanus või ülitundlikku inimest, lastes vabaks baashirmud, foobiad, süütunde ja kontrollimehhanismid, mis takistavad inimesel olemast see, kes ta tegelikult on, julgustab vaatama ja avastama on sisemaailma ning tegelema teemadega, mis on piiravad ja ei lase areneda.

Vaimne tasand – aitab kontakti saada oma sisemise lapsega ja sisemaailma paremini mõista, avab kolmanda silma pehmelt ja aeglaselt põhjustama äkilisi muutusi.

Muu info – hea kasutada grupitöödes ja kollektiivides, sest loob solidaarsust ja ühtekuuluvust, kivi valged lubjatriibud sümboliseerivad valgust, mis aitab leida märke sealgi, kus näib olevat kaos, sodaliit on tumesinistest kividest kõige madalama vibratsiooniga ega põhjusta äkilisi meelteüleseid muutusi.

Astroloogia – ambur

Keemiline valem – Na4Al3(SiO4)3Cl

Kristallistruktuur –kuubiline

Tugevus – 5,5-6

Koostis – kloori sisaldav naatrium-alumiiniumsilikaat

Värvus – tumesinine, milles sageli valged lubjasooned

Klass/Grupp –silikaadid/sodaliit

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: ripats, sodaliit