numeroloogia reede 17. mail 2019

numeroloogia reede 17. mail 2019

  • Saadavus: 15
Aeg: reedel, 17. mail 2019 kell 12-16
Juhendaja: Terri Prabhudeep Mang
Asukoht: Taluranna põik 3, Haabneeme
Muu info: Seansi maksumus 15 eurot
  • Hind:
  • 15.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Meil on rõõm kutsuda Sind põnevale kohtumisele, 17. mail 2019 kella 12-16 Klaarsuses.
Meil on sel reedel külas Kundalini jooga õpetaja, numeroloog, tervendaja ja Hatu mõisa perenaine Terri Prabhudeep Mang.

Terri tutvustab lühidalt Karam Kriya numeroloogia olemust ning pakub soovijatele numeroloogilise nõustamise lühiseansse (15-20 min). Lühiseansi panus on 15€. Registreerima ei pea, aga kui soovid kindlal kella ajal seanssi, siis anna julgesti teada leie@klaarsus.com

Karam Kriya numeroloogia on elamise ja suhtlemise kunst, mõistmaks oma tegelikku potentsiaali inimesena. Karam Kriya kasutab intuitiivset, kaemuslikku uurimust numbritest kui olemuslikest universaalsetest põhimõtetest, mis aitavad paljastada kõige loodu harmooniat ja üksikisiku ning universumi vahelist intiimset seotust.

Numeroloogilise konsultatsiooni üheks diagnostikavahendiks on vestlus, mille jooksul inimene räägib ja konsultant kuulab/vaatleb. Konsultant “korjab üles” numbrite sagedused tänu meditatiivse meele kohalolule ning inimesele või olukorrale iseloomulikud järjestused (mustrid) ning aitab suunavate küsimustega inimest lähemale selgusele, taipamistele, mis aitavad olukorda või probleemi tervendada, mõista, ülendada just selles ajahetkes, mis kohtumine aset leiab.
Teise diagnostikavahendina on kasutusel sünnikuupäeva analüüs. Mis on sissevaateks meie elumustritele. Siin avaldub individuaalne potentsiaal ja tendentsid, mille märkamine aitavad inimest lähemale teadlikkusele mustrite muutmise teekonnal ja dharmilisele häälestatusele ja valikutele eluteel.

https://www.facebook.com/hatumois/

Tule kogema ja iseenda kohta midagi uut teada saama!
Kohtume kristallilmas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: taro