mala - mäekristalli hunt

mala - mäekristalli hunt

  • Saadavus: 1
Päritolu: Klaarsuse käsitöö Leie Klaar
  • Hind:
  • 108.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Mäekristallist hunt on tervendaja ja tervendajate suur abiline, Ta puhastab, korrastab, aktiveerib, loob täieliku selguse. Shell pärlid loovad toetavat vee elementi, et kõik vana saaks voolavalt lahustatud.

Mäekristall, shell pärlid, siid, hundinahk, 108 helmest.

Need kuus hundimalat on pühandatud nõidadele, müstikutele, shamaanidele ja ka kõigile neile, kes peavad lugu loodusest ja koosloomisest…

Selles kollektsioonis on teejuhiks kristallist hunt ning hundiga parema kontakti loomiseks on tutiks kasutatud hundikasukat (Tema oli üks 3 aastane Eestis elanud isane hunt, kes suure rõõmuga aitab Sul kontakti saada hundiga enda sees või siis metsakutsuga looduses, kui seda vajad….) Kolm malat, kus hundi nina vaatab allapoole, on väljapoole (Sinu kaitseks, Sinu suunajuhiks, Sinu müstilistele radadele suunaja) suunatud ja kolm malat, kus hundi nina vaatab ülespoole, on sissepoole suunatud (Sind armastusega täitmiseks, Sinu eest hoolitsemiseks, Sind heaoluga täitmiseks).

Mala tähendab sanskriti keeles palvehelmeid. Malad koosnevad üldiselt kas 108, 54 või 27 helmest, suuremast helmest (Guru helmest) ja tutist või muust väesümbolist. Numbrit 108 peetakse paljudes traditsioonides pühaks arvukombinatsiooniks, kus 1 tähendab üksolemist, 0 tühjust ja 8 lõpmatust.

Malat on hea kasutada mediteerimisel korrates teatud mantrat 27, 54 või 108 korda.

Libistades malat läbi sõrmede mõjutad sa teatud ajuosa. Iga sõrm seostub erineva ajuosaga. Kui sa libistad mala üle esimese sõrmelüli, on tulemus iga näpu puhul erinev.

Nimetissõrm (Jupiter): tarkus, teadmised ja küllus.

Keskmine sõrm (Saturn): kannatlikkus.

Sõrmusesõrm (Päike, Kuu, Veenus): tervis, elujõud ja tugev närvisüsteem.

Väike sõrm (Merkuur): suhtlemisoskused ja intelligentsus

Malat võib kasutada mõlema käega. Alusta alati helmest, mis järgneb Guruhelmele. Liiguta helmeid üksteise järel pöidlaga keha suunas, üle meridiaanipunkti, korrates samal ajal mantrat. Nii liigub Guruhelmes alguses alla- ja siis ülespoole, saades viimaseks helmeks, mida sa meditatsiooni jooksul kasutad. Siis, hoides Guruhelmest sõrmede vahel, korda mantrat ja esita palve. Uuesti alustamiseks pööra mala teise käe abil ümber. Suuna helmed enda poole ja jätka.

Minu loodud malad on valmistatud poolvääriskividest, võid malat kanda ka enda väestamiseks, tervendamiseks, keskendumiseks, stressi maandamiseks, ühenduse loomiseks vms. Iga mala sünnib kindla eesmärgi ja sõnumiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha