viiruk - jasmiin

viiruk - jasmiin

  • Saadavus: 3
Kogus: 1 pakis on 11 lõhnapulka
Päritolu: Kerala, India
  • Hind:
  • 4.50€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Jasmiin

Jasmiin embab õrnalt hinge ja südant, tuues suuremat mõistmis meie teadvusse ja kõikidesse tema soppidesse. Koos selle parfüümiga ilmutavad ennast kõik meie soovid ja ihalused ning meid juhitakse leebelt taipama vaimu üllaid motiive. Meie arusaamad ei ole alati sellised, mis on vajalikud vaimseks teekonnaks ja meie soovid ning unistused võivad meid meie teel eksitada. Jasmiin aitab meil seda mõista ja aktsepteerida.

Räägitakse, et jasmiin aitab tuua ingleid meile lähemale ja edasi kanda meie rõõmu ja armastust Universumile, kui see tahtmine ja kavatsus tuleb puhtast ja kavaluseta südamest. Maailmas, kus me elame, on sageli vaja ruumi, et järele mõelda – et aru saada suuremast eesmärgist, sisse hingata taevast au ja tunnetada meistri kätetööd. Elutee on sageli segu rõõmust ja kurbusest, ent sellest hoolimata saame hakkama – vahel on selleks vaja vaid natuke teise nurga alt vaadata.

Jasmiini eesmärgiks on luua meile meie isiklik paradiis, kus leiaksime teadlikult täiuslikuma kooskõla oma kõrgema minaga.

 

Naturaalsed viirukid otse allikast
Valmistatud käsitööna viiendat põlve viirukimeistrite poolt, Lõuna-Indias, Mysore linnas. Viirukid on väga intensiivse lõhnaga ja täidavad ruumi viiruki taime(de) aroomidega mõne minutiga.

Koostisosad
Sandlipuu pulber (baas), mesi, looduslik aroomõli lilledest, õiepulber

Lillede päritolu
Kerala, India

Ei sisalda kemikaale ja sütt
Viirukites kasutatakse lilleõitest kondenseeritud õlisid ja kõrvaltootena tekkivat õiepulbrit. Kaubanduses laialt levinud viirukites kasutatakse massi saamiseks sütt. Siin viirukites on söe asemel kasutusel lahtunud ürdid, nagu kaneel

Ei sisalda liimi
Liimainete asemel kasutatakse mett


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: viiruk, jasmiin