viiruk - lavendel

viiruk - lavendel

  • Saadavus: 8
Kogus: 1 pakis on 11 lõhnapulka
Päritolu: Kerala, India
  • Hind:
  • 4.50€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Lavendel

Lavendel sümboliseerib Emakese Maa sooja kaitsvat armastust. See hoolitsev, hellitav ja energeetiliselt väga aktiivse mõjuga aurale just kehalähedases piirkonnas, tuues taevaseid energiaid suure efektiivsusega meie füüsisesse.

Kui vaimu katab sügav kurbus nagu lämmatav vaip, kergendab lavendel õrnalt koormat. Kui meie sisemus on pisarais, pühib lavendel need ära. Kui depressioon varjutab psüühika, puhub lavendel selle minema. Ja nende jaoks, kes on hingehädas, kergitab lavendel lootusetuse loori.

Eeterlike õlide ema ei luba kibedust, ahastust või armukadedust surelike hinges, vaid püüab kaastundlikult tuua esile parima meis kõigis, andes meile tunda, et oleme kõik tema hindamatud lapsed ja meie kõigi saatuseks on headuse võidulepääs.

 

Naturaalsed viirukid otse allikast
Valmistatud käsitööna viiendat põlve viirukimeistrite poolt, Lõuna-Indias, Mysore linnas. Viirukid on väga intensiivse lõhnaga ja täidavad ruumi viiruki taime(de) aroomidega mõne minutiga.

Koostisosad
Sandlipuu pulber (baas), mesi, looduslik aroomõli lilledest, õiepulber

Lillede päritolu
Kerala, India

Ei sisalda kemikaale ja sütt
Viirukites kasutatakse lilleõitest kondenseeritud õlisid ja kõrvaltootena tekkivat õiepulbrit. Kaubanduses laialt levinud viirukites kasutatakse massi saamiseks sütt. Siin viirukites on söe asemel kasutusel lahtunud ürdid, nagu kaneel

Ei sisalda liimi
Liimainete asemel kasutatakse mett


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: viiruk, lavendel