backflow lõhnakoonused lavendel

backflow lõhnakoonused lavendel

  • Saadavus: 9
Kogus: 1 pakis on 5 lõhnakoonust
Kaal: 1tk 4g
Mõõdud: lm 1.5cm, k 3.5cm
Päritolu: Kerala, India
  • Hind:
  • 3.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Lavendel

Lavendel sümboliseerib Emakese Maa sooja kaitsvat armastust. See hoolitsev, hellitav ja energeetiliselt väga aktiivse mõjuga aurale just kehalähedases piirkonnas, tuues taevaseid energiaid suure efektiivsusega meie füüsisesse.

Kui vaimu katab sügav kurbus nagu lämmatav vaip, kergendab lavendel õrnalt koormat. Kui meie sisemus on pisarais, pühib lavendel need ära. Kui depressioon varjutab psüühika, puhub lavendel selle minema. Ja nende jaoks, kes on hingehädas, kergitab lavendel lootusetuse loori.

Eeterlike õlide ema ei luba kibedust, ahastust või armukadedust surelike hinges, vaid püüab kaastundlikult tuua esile parima meis kõigis, andes meile tunda, et oleme kõik tema hindamatud lapsed ja meie kõigi saatuseks on headuse võidulepääs.

 

Backflow lõhnakoonused

Backflow (allavooluga) lõhnakoonustel on põhjas 1-2mm auk kuni 70% koonuse osas (alt ülespoole) ning koonuse süütamisel ja põlemisel kuni auguni ja edasi liigub suits koonusest allapoole (samaaegselt liigub ka suits osaliselt üles). Kui ruumis ei ole intensiivset ventilatsiooni, siis suits ei haju kiiresti ning koguneb koonuse alla asetatud seadmetele (vaata ka backflow põletid). Koonuse põlemise aeg on ca 40 minutit ja ning see sobib põletamiseks suuremas ruumis, rõdudel ja terrassidel ning väliruumides. Siseruumides on selle koonuse suits liiga intensiivne ning vajab ruumi tuulutamist.

Lõhnakoonuse peaks asetama backflow seadmele või mittepõlevale alusele ning süütama koonuse nii, et see põleb ca 30 sekundit, siis tuli kustutada ja lasta koonusel edasi suitseda. Palun järgi tuleohutuseeskirju, ära aseta koonuseid kergestisüttivale alusele ja ümbritsevatele esemetele. Palun hoia koonuseid kuivas ruumis ja õhukindlas pakendis.

Toote pakis on 5 lõhnakoonust.

Naturaalsed viirukid otse allikast
Valmistatud käsitööna viiendat põlve viirukimeistrite poolt, Lõuna-Indias, Mysore linnas. Viirukid ja lõhnakoonused on väga intensiivse lõhnaga ja täidavad ruumi viiruki taime(de) aroomidega mõne minutiga.

Koostisosad
Sandlipuu pulber (baas), mesi, looduslik aroomõli lilledest, õiepulber

Lillede päritolu
Kerala, India

Ei sisalda kemikaale ja sütt
Viirukites kasutatakse lilleõitest kondenseeritud õlisid ja kõrvaltootena tekkivat õiepulbrit. Kaubanduses laialt levinud viirukites kasutatakse massi saamiseks sütt. Siin viirukites on söe asemel kasutusel lahtunud ürdid, nagu kaneel

Ei sisalda liimi
Liimainete asemel kasutatakse mett


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha