backflow lõhnakoonused sandlipuu

backflow lõhnakoonused sandlipuu

  • Saadavus: 7
Kogus: 1 pakis on 5 lõhnakoonust
Kaal: 1tk 4g
Mõõdud: lm 1.5cm, k 3.5cm
Päritolu: Kerala, India
  • Hind:
  • 3.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Sandlipuu

See lõhn püüdleb Universumisse, ilmaruumi, mis on maa ja taeva vahel, et saada ühendust jumalikuga. Sandlipuu toob tarkuse meie meditatsiooni, vaigistades meid, et suudaksime kuulata ja ühineda universumi hinge pühaliku lauluga. See viib meid suurde kosmilisse palvesse, lõpmatusse meditatsiooni.

Sandlipuu annab inimesele jõudu, kui ta seisab igaviku palge ees, kuna see seob kõik olemise vormid. See ühendab inimkonna füüsilised aspektid unustamata spirituaalset olemust.

 

Backflow lõhnakoonused

Backflow (allavooluga) lõhnakoonustel on põhjas 1-2mm auk kuni 70% koonuse osas (alt ülespoole) ning koonuse süütamisel ja põlemisel kuni auguni ja edasi liigub suits koonusest allapoole (samaaegselt liigub ka suits osaliselt üles). Kui ruumis ei ole intensiivset ventilatsiooni, siis suits ei haju kiiresti ning koguneb koonuse alla asetatud seadmetele (vaata ka backflow põletid). Koonuse põlemise aeg on ca 40 minutit ja ning see sobib põletamiseks suuremas ruumis, rõdudel ja terrassidel ning väliruumides. Siseruumides on selle koonuse suits liiga intensiivne ning vajab ruumi tuulutamist.

Lõhnakoonuse peaks asetama backflow seadmele või mittepõlevale alusele ning süütama koonuse nii, et see põleb ca 30 sekundit, siis tuli kustutada ja lasta koonusel edasi suitseda. Palun järgi tuleohutuseeskirju, ära aseta koonuseid kergestisüttivale alusele ja ümbritsevatele esemetele. Palun hoia koonuseid kuivas ruumis ja õhukindlas pakendis.

Toote pakis on 5 lõhnakoonust.

Naturaalsed viirukid otse allikast
Valmistatud käsitööna viiendat põlve viirukimeistrite poolt, Lõuna-Indias, Mysore linnas. Viirukid ja lõhnakoonused on väga intensiivse lõhnaga ja täidavad ruumi viiruki taime(de) aroomidega mõne minutiga.

Koostisosad
Sandlipuu pulber (baas), mesi, looduslik aroomõli lilledest, õiepulber

Lillede päritolu
Kerala, India

Ei sisalda kemikaale ja sütt
Viirukites kasutatakse lilleõitest kondenseeritud õlisid ja kõrvaltootena tekkivat õiepulbrit. Kaubanduses laialt levinud viirukites kasutatakse massi saamiseks sütt. Siin viirukites on söe asemel kasutusel lahtunud ürdid, nagu kaneel

Ei sisalda liimi
Liimainete asemel kasutatakse mett


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha