Leie

Leie KlaarLEIE KLAAR

Olen otsija! Otsin oma teed, eluülesannet, elumõtet, sõnu ja hetki, inimesi ja tundeid, iseennast. Kõik see on mind kokku viinud arendavate olukordade ja imetabaste inimestega. Olen õppinud majandust ja töötanud finantsalal ning ühel hetkel otsustanud avada oma südame ning kuulata, mida Süda tahab mulle öelda – see viis mind psühholoogia maailma. Olen lõpetanud psühholoogia magistrantuuri (lõpet. 2006).  Alates 2007 aastast töötasin raseduskriisi nõustajana (täiendõpe 2006-2008), mis on olnud hindamatu väärtusega kogemus. Kohates üheaegselt nii sündi kui surma, olles koos inimestega, kes on kaotanud kõige väärtuslikuma siin maailmas – lapse. Mul on olnud au olla toeks naistele ja peredele, kes on elu kaunimas, aga vahel ka raskeimas hetkes, lapseootuses. Hindan ja väärtustan elu kriise – see on suurepärane võimalus tõusta uuele tasandile.


Otsimised viisid mind kokku ka Holistilise teraapiaga. Olen Holistilise Teraapia Instituudi III lennu lõpetaja (2008-2012). Teraapiaõpingud ja töö terapeudina on aidanud mul jõuda lähemale iseenda olemuse juurde, mõista, taibata ja olla avatum. 
Lisaks olen õppinud ning kasutan erinevaid meetodeid: Rännak (The Journey), Reiki (I tase), Conscious pregnancy - Kundalini jooga,  PREP-paarisuhtekoolitus (algkursus), Pereteraapia (algkursus), Tunnetekeskne paariteraapia (EFT- emotional field therapy-algkursus), TFT (Thought Field Therapy ehk Mõttevälja teraapia), TRE (Trauma Releasing Exercises ehk Trauma ja stressi vabastamise harjutused- instruktori tase), Access Consciousness Bars (Bars, Foundation). Olen läbinud Kristalliteraapia koolituse (I,II ja III tase läbitud- Kaia-Liisa Reinuti käe all).

Mulle meeldivad värvid ja mustrid, neid kombineerida ja nendega mängida - olenemata materjalist. Kristallid võluvad mind oma tohutu tarkuse, kannatlikkuse ja puhta armastuse energiaga. 2013 aasta suvel  läksin poodi ja ostsin paki paberit ja värvipliiatsid.... ja universumi mustrid hakkasid mulle end ilmutama- mandala kujul.

Hetkel on minu tööalane kirg ja armastus kristallid ja kõik nendega seonduv. Õppimine ja arenemine koos- ja läbi kristallide on otsatu ja piirideta.

Kundalini joogaga tegelen alates 2008 aastast.

Sündinud olen 1974. aastal Raplas, olen abielus mõtestaja Kaleviga ja meil on tütar loovus Luisa, siiras rõõm koer Mary ja iseteadja-panter kass Naanak.

Miks just holistiline teraapia?

Kui sa usud,

et peale keha, tunnete ja mõtete on sul ka hing …
et sa saad keha tervendada oma vaimuenergia abiga …
et kõik on kõigega seotud ja sina ise oled suure Terviku osa …
et su areng ei ole alanud su praeguse eluga ja jätkub ka siis, kui sa sellest elust lahkud …

... siis sa oled õiges kohas.

Kui sa tahad

oma ellu muutust ja mõnest probleemist vabanemist …
elukvaliteedi kasvu, rohkem rõõmu ja loomingulisust …
et su intuitsioon sind su elus rohkem aitaks …
tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi …

... siis sa võid abi saada.

Mis on holistiline teraapia?

Holistilise teraapia aluseks on käsitlus terviklikust inimesest ja eesmärgiks inimeste toetamine nende arengus oma terviklikkuse tunnetamise, teadvustamise ja säilitamise suunas.

Holistilise teraapia tegevuspiirid hõlmavad laia ala psühhoteraapiast enesearenduseni.

Inimene on tervik - ta kogeb oma olemasolu keha, tunnete, mõtete, hinge ja vaimu tasandil.
Mõtlemine ei eksisteeri kehast lahus, emotsioonid ja tunded on kehareaktsioonidega otseselt seotud. See, mis toimub su kehas, on seotud sellega, mis toimub su psüühikas, tunded mõjutavad mõtteid ja vaim mõjutab keha, kuna kõik need on ühe tervikliku inimese koostisosad. Kui üks osa sinust ei toimi, on kogu terviku töö häiritud.

Inimene saab oma elu juhtida ainult oma sisemaailma muutes.
Inimene pole maailmas üksi - ta on suure Terviku osa. Holistiline teraapia toetub kvantfüüsikalisele maailmapildile, mille kohaselt kõik olemasolev on omavahel ühendatud ühtse energiavälja ehk teadvuse välja kaudu.

Me loome pidevalt oma maailma oma tajude, soovide, tahtmiste ja tegutsemistega.
Kui sa ei tunne rahulolu, tasakaalu ja harmooniat, siis on elu ja teiste inimeste süüdistamisest vähe kasu. Kõik, mis on su elus, kõik, mis on su ümber, oled sa ise oma ellu kutsunud. Mõttekujundid ja sisetunne, millega sa elad, on väga olulised. Su mõtted ja kujutlused on kui magnet, mis tõmbab sinu ellu just seda, millest sa mõtled. Õnn ja rahulolu algab oma sisemaailma teadvustamisest ja ümberkujundamisest.

Holistilises teraapias viibib klient osa teraapiaajast muutunud e. meditatiivses teadvuseseisundis.
Aju töötab siis teisiti kui argiteadvuse tasandil ning teraapia on efektiivne, kuna alateadvusele on vabam juurdepääs, psüühika on muutustele vastuvõtlikum ning tunde- ja mõtteblokeeringuid on kergem kõrvaldada. Sul on võimalik oma sisemaailma kaudu rännata ajas ja ruumis ning minna tagasi sündmuste juurde, kust probleemid on alguse saanud - taaskogeda lapsepõlve, looteiga või eelmisi elusid, et vabastada tundeid ja muuta mõttemustreid, mis takistavad sul oma praeguses eluperioodis olemast harmoonias ja tasakaalus.

Holistilisel teraapial on palju sarnast regressiooniteraapiaga ning terapeudi tööriistakastis on peale traditsioonilise terapeutilise vestluse mitmeid erinevaid võtteid:

- kliendi muutunud teadvuseseisundisse aitamine;
- regressioonitehnikad (tagasiminek sündmuste juurde, kust probleem on alguse saanud);
- energiablokeeringute vabastamise tehnikad, mis tuginevad keha ja vaimu seostele;
- šamanismi aastatuhandete vanusele teadmisele põhinevad tervendavad tegevused jne.

Kuidas holistiline teraapia toimib?

Holistilise teraapia seansi ajast umbes kolmandiku terapeut ja klient vestlevad, kaks kolmanikku ajast lebab klient diivanil suletud silmadega ja keskendub oma sisemaailmale. Järk-järgult mõnusalt lõõgastudes jõuab klient uneeelsesse meditatiivsesse seisundisse, ent vestlus terapeudiga jätkub. Muutunud teadvuse seisundis tajub inimene iseennast, oma keha ja sisemaailma hoopis teistmoodi. Aju töötab erinevalt, alateadvusele on vabam juurdepääs ja lihtsam on oma harjumuspäraseid "programme avastada", mõista ning muuta.

Dialoogis terapeudi ja omaenda Kõrgema Minaga leiad sa üles ja töötad läbi neid tundeteemasid, mis on seotud probleemidega su elus. Muutused sisemaailmas toovad kaasa muutusi välismaailmas ning tehtud ümberkorraldused kanduvad üsna ruttu ka tavaellu - uskumustesse, hoiakutesse, suhetesse, käitumisse, kehasse.

Holistiline teraapia ei ole seotud ühegi religiooni ega religioosse mõtteviisiga. Teraapia lähtepunktiks on iga inimese enda sisemaailm, tema tõekspidamised, uskumused ja elusituatsioon. Seetõttu on teraapiaseansside sisu väga individuaalne.

Sa võid uuesti läbi elada sündmusi, mille kohta sa tead, et need on su elus toimunud. Pinnale võivad kerkida ka need sündmused, mis on nii palju valu tekitanud, et sa oled need peitnud sügavale alateadvusse ning ei mäleta neid. Sa võid leida lahenduse oma probleemidele ka hoopis muud moodi - elades läbi unenäotaolisi või sümboolseid lugusid.

Probleem kaob ja sellega seotud kehalised sümptomid kaovad, kui inimene läheb tagasi selle momendi või olukorra juurde, kus probleem tekkis.

Selleks, et eluga edasi minna, tuleb vahetevahel vaadata tagasi. Tuleb vaadata iseenda sisse ja teadvustada see, mis takistab elu vooga koos edasi liikumast.
Kõrgem Mina saab sind viia ajas tagasi just nende sündmuste juurde, mis on olnud su probleemide ja blokeeringute alguspunktiks. See alguspunkt võib pärineda nii lapsepõlvest, sünnitusprotsessist, looteeast kui ka eelmistest eludest.

Holistiline teraapia on töö energiatega - energiablokeeringute läbitöötamine. Iga su probleem on blokeering su energiasüsteemis ning see on seotud nii mõtete kui kehaga, aga ennekõike tunnetega. Blokeeringud, mis sisaldavad selliseid negatiivseid tundeid nagu viha, hirm, häbitunne, süütunne, sõltuvus, argus, perfektsionism, pärsivad tohutul hulgal energiat, mida sa võiksid palju otstarbekamalt kasutada.

Kui energiablokeeringud on kõrvaldatud, hakkab energia vabamalt voolama. Sinu tegelikel annetel, teadmistel ja talendil on võimalik siis paremini avalduda. Suhted teiste inimestega muutuvad, tunned suuremat rahu ja tasakaalu. Võid märgata muutusi ka oma kehas ning vanade valude ja sümptoomide kadumist, kuna kontakt Kõrgema Mina energiaga on iseenesest tõhusa ravitoimega.

See muutuste jada, mis saab alguse teraapia ajal, võib jätkuda ka hiljem. Võimalik, et sa hakkad paremini aru saama, millised on su tõelised vajadused, ja nägema selgemini oma elu mõtet. Märkad võimalusi, kuidas luua endale just selline elu nagu sa soovid.

Sa oled ainulaadne - maailmas pole teist sinusugust inimest ja vabanedes oma energiablokeeringutest jõuad lähemale iseendale nii nagu sa tegelikult oled.

Kas poleks tore olla selline inimene, kellest sa ise lugu pead? Selleks ei pea sa olema täiuslik ja veatu. Parim, mis sa teha saad, on olla sina ise. Fantastiline on olla iseendaga kontaktis, tunda end iseenda juures KODUS olevat ja elada just sellist elu, mis on su olemusega kooskõlas.

Info kliendile

- Klient ja holistiline terapeut lepivad enne koostöö algust kokku seansside aja, koha, hinna ja maksmise korra suhtes ning peavad sellest kinni. Kui klient ei teata oma mitteilmumisest vähemalt 24 tundi ette, tuleb tal kokkulepitud seansi hind siiski tasuda. Tasumine toimub sularahas või ülekandega.
- Holistiline terapeut jätab kõik seansi ajal kuuldu ja toimunu enda teada. Vajadusel võib terapeut arutada kliendi lugu ainult oma kolleegidega, kusjuures ta säilitab kliendi anonüümsuse.
- Terapeudi suhe klienti on hinnangutevaba ja tööalane, piirdudes teraapiaruumi ning -ajaga. Sotsiaalset suhtlemist väljaspool teraapiaaega püütakse vältida.
- Holistiline terapeut austab kliendi tõekspidamisi, olenemata kliendi usulistest, soolistest ja kultuurilistest eelistustest.
- Holistilisele terapeudile on tähtis kliendi heaolu ja areng.
- Kui kliendi soovid ja terapeudi põhimõtted on vastuolus, siis lõpetame terapeutilise suhte.

Hinnad

Holistiline nelik /4*3tundi/ 260 EUR
Holistilise teraapia seanss /3 tundi/ 65 EUR
Holistilise teraapia lühiseanss /1,5 tundi/ 35 EUR

Registreeru

Seansid toimuvad Holistilise Teraapia Instituudis,
Tallinn, Pärnu mnt. 139C III korrus
Registreerumiseks saatke meile kiri või võtke ühendust telefoniga. Meie kontaktid.

Mis see on?

Nõustamisele võib pöörduda väga erinevate küsimuste ja probleemidega, näiteks erinevad kriisiolukorrad (keerulised elusündmused ja elumuutused), mitterahuldavad suhted, isiklik areng jms. Kui on midagi, mis häirib Sinu igapäevaelu, siis on mõistlik sellega tegeleda.

Nõustamine on oma olemuselt vestlus, mille abil inimene saab oma murede ja probleemide "rattas keerlevast" sisemisest monoloogist kaugemale liikuda või eemalduda emotsionaalsest keerdsõlmest - ehk astuda dialoogi teise inimesega. Dialoogi kaudu saab avada tee uutele vaatepunktidele ja ideedele. Ükskõik, mis probleem elus ka ette ei tuleks, kindlasti leidub inimesi, kes on sellega toime tulnud ja efektiivsed strateegiad avastanud. Vestlus ja dialoog avavadki uksed seda teavet omavate inimeste ja/või strateegiate juurde ning aitavad leida tee ka abivajaja sisemiste ressurssideni.

Nõustaja võimaldab inimesele sellist aega ja ruumi, mis on sageli igapäevaelus raskemini kättesaadav. See sisaldab endas: luba rääkida, olla aktsepteeritud, usaldusväärsust ja konfidentsiaalsust, hoolimist ja tähelepanu.

Hinnad

Psühholoogiline nõustamine /1 tund/ 35 EUR

Registreeru

Seansid toimuvad Holistilise Teraapia Instituudis
Tallinn, Pärnu mnt. 139C III korrus
Registreerumiseks saatke meile kiri või võtke ühendust telefoniga. Meie kontaktid.

Mis see on?

TRE tähendab pinget ja stressi vabastavaid harjutusi ("Tension & Stress Releasing Exercises" ).

TRE on lihtne meetod, milles kasutatakse kehalisi harjutusi selleks, et vabastada stressi või pingeid kehas, mis on korjunud igapäevaelust, keerulistest situatsioonidest, lühi- või pikaajalistest stressiolukordadest või traumaatilistest kogemustest (nt looduskatastroofid, sotsiaalne või koduvägivald jms). TRE koosneb harjutuste komplektist, mis aitavad vabastada kehast sügavaid pingeid, äratades keha poolt kontrollitava lihaste värisemisprotsessi, mida nimetatakse neurogeeniliseks lihasvärinaks. Meetodi unikaalsus seisneb selles, et värisemine saab alguse sügaval keha keskmes asuvaist nimme-niudelihastest. Õrnad värinad kanduvad väljapoole piki selgroogu, vabastades pinged ristluust pealuuni.

TRE harjutused kujutavad endast lihtsaid venitusi ja neid kasutatakse selleks, et õrnalt stimuleerida iseeneslikke lihasvärinaid. Kui harjutused on peale korduvaid sessioone ära õpitud ja selgeks saadud, võib soojendusharjutusi kiirendada või asendada tavapäraste harjutustega, mida sa nagunii teed, nt käimine, jooga vms. Seega muutub TRE kiireks ning efektiivseks püsiva lõõgastuse saavutamise meetodiks. Lõpuks tärkavad värinad loomulikult ja iseenesest ka puhkeasendis, et alandada päeva jooksul kogunenud stressi.

Meetodi looja on dr. David Berceli. David Berceli tegi Liibanoni sõjakoldes olles huvitava avastuse: koos teistega pommivarjendis viibides nägi ta, et iga granaadiviske plahvatuse kuulmisega kaasnes kõigil varjendis viibijail ühesugune kehaline reaktsioon – inimesed tõmbusid kössi nagu looted justkui kaitstes oma kõhtu. Kehakeel oli kõigil erinevast rahvusest inimestel sama, seda ei oldud õpitud lapsepõlvekodust ega oma kultuurist, see oli instinktiivne viis reageerida hirmu ja ohu korral. David oli väga tähelepanelik ja märkas ka mida tegid lapsed pärast iga granaadi lõhkemist. Vanemad võtsid lapsed endale sülle - lapsed värisesid. Kui ta pärast laste vanematelt küsis et kas ka nemad tundsid kehas värinaid, siis vastasid täiskasvanud et ka nemad seesmiselt värisesid, aga ei lubanud seda endal välja näidata, sest arvasid et see hirmutaks lapsi.

Tuhanded inimesed üle kogu maailma kasutavad TRE-d kui üha populaarsemaks muutuvat efektiivset tööriista, vabastamaks kroonilist traumeerivat stressi, füüsilisi pingeid ja emotsionaalseid traumasid, mis paratamatult kaasnevad argipäevasündmuste survega.

Vaata ja loe TRE-kohta lisaks: http://www.traumaprevention.com

Videod ja artiklid- "Värisemine peletab pingeid" - ajakiri Tiiu

- "TRE - väristades terveks" - ajakiri ÜKS

Vaata Kanal2 videoklippi TRE-st siit!

Hinnad

TRE esimene kohtumine /2 tundi/ 35 EUR
TRE järgnevad kohtumised /1-1,5 tundi/ 20 EUR

Registreeru

Seansid toimuvad Holistilise Teraapia Instituudis
Tallinn, Pärnu mnt. 139C III korrus

Registreerumiseks saatke meile kiri või võtke ühendust telefoniga. Meie kontaktid.

Mis see on?

Mis on Access Consciousness?

See on grupp vahendeid ja protsesse, mis on loodud selleks, et vahendada inimestele rohkem teadlikuks olemist. Teadlikkus hõlmab endas kõike ilma hinnanguteta. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik, olles täielikult kohal kõigis oma eluvaldkondades. Teadlikkus on suutlikkus pidevalt avaneda rohkematele võimalustele, valikutele ja elule.

"Teadlikkus on oskus olla kohal igas oma eluvaldkonnas, andmata hinnanguid iseendale või teistele. See on oskus kõike vastu võtta, keeldumata millestki, ja luua oma elus kõike, mida ihaldad – parem kui see, mis sul praegu on ja rohkem kui sa ettegi kujutada oskad. Mis oleks kui sa oleksid valmis iseennast hellitama ja enda eest hoolitsema? Mis oleks, kui sa avaksid uksed olemaks kõike seda, mille kohta sa oled otsustanud et see on võimatu? Mida läheb tarvis selleks, et sa mõistaksid kui oluline sa oled maailma võimalustele?" - Gary Douglas, Accessi looja.

Access BARS-id ?

Sinu pea peal ja läbi selle jooksevad 32 punkti (barsi), mis hoiavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente. Nendede energiapunktide puudutamine vabastab sundimatult ja kergelt kõik alateadlikud uskumused ja piirangud mis lahustatakse ning energia hakkab vabalt voolama. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll jne.

Lastes "Bars-idel joosta" ehk puudutades Bars punkte hakkab ajju salvestunud polaarsuste elektriline laeng hajuma. Seiskunud energia vabastamine on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.Bars-ide töötlus (puudutades neid punkte) on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja kustutab eluja elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad.

Bars sessioon on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. Inimesed, kes on saanud regulaarselt Bars sessioone on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi ja pideva mõttevada vähenemisest, dünaamilistest muutustest ja haiguste kadumisest, kiiremast vigastustest paranemisest, kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

Regulaarne "Bars sessiooni" saamine on kingitus sulle endale. Iga kord kui saad Bars sessiooni, siis vabastatakse sel ajal kõik ebavajalikud käitumismustrid, emotsionaalsed ja psüühilised traumad, hinnangud ja energiablokid. Sa muutud oma elus rohkem kohal olevaks. Sinu minevik ei projekteeri ja mõjuta sinu tulevikku enam samal moel, kui üldse enam. Sa muutud jätkuvalt üha avatumaks uute ja erinevate võimaluste vastuvõtmisele.

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega!

- Kuidas saab veel paremaks minna?
- Milline panus ma saan olla iseendale ja kogu maailmale?
- Millised võimalused mul täna on?
- Mida võiksin täna erinevalt olla või teha, et muuta oma reaalsust otsekohe?
- Mida saan täna oma ellu kutsuda, et see kasvaks?
- Kes ma täna olen ja milliseid suursuguseid ja hiilgavaid seiklusi ma kogen?

Küsi,küsi,küsi - ole küsimus?
(need küsimused on muutnud minu elu ja reaalsust)

Videod ja artiklid

Hinnad

Access Bars seanss /1,5 tundi / 35 EUR

Registreeru

Seansid toimuvad Holistilise Teraapia Instituudis
Tallinn, Pärnu mnt. 139C III korrus

Registreerumiseks saatke meile kiri või võtke ühendust telefoniga. Meie kontaktid.

Millise küsimuse või probleemiga tulla kristalliteraapiasse?

*Kristalliteraapiasse tulemiseks ei peagi olema küsimust, probleemi, füüsilist vaevust ega emotsionaalset valu - kristalliteraapiat on hea endale aega-ajalt lubada lihtsalt lõõgastumise, energiataseme tõstmise, puhastumise, tasakaalustamise ning heaolu- ja armastuse tunde tekitamiseks ja suurendamiseks.
*Kristalliteraapiasse võib tulla ükskõik millise küsimuse, füüsilist vaevust või emotsionaalset valu tekitava probleemiga.
*Kristalliteraapiasse võib tulla ka lihtsalt uudishimust või huvist kogeda midagi uut.
*Kristalliteraapial ei ole vastunäidustusi - sobib igas vanuses, raseduse ja imetamise ajal, kombinatsioonis teiste teraapiatega, toetavalt füüsiliste haiguste ravis (vajalik eelnev konsulteerimine ja koostöö raviarstiga).
*Suurepärane viis stressi maandamiseks ning füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja vaimse tasandi tasakaalustamiseks.

Kuidas kristalliseanss välja näeb?

Pikka juttu, analüüsi, eesmärkide püstitamist, sügavat mõtestamist, vestlustreaapiat kliendi ja terapeudi vahel üldjuhul ei toimu - põhirõhk on energeetilisel tööl - see on suhtlemine teisel tasandil - kristallide keeles.

*Oled lamavas asendis (riided seljas), lõõgastunud olekus, võid ka magama jääda ning vastavalt Sinu vajadusele, küsimusele, probleemile panen Kristallid Sinu kehale või keha ümber.
*Olenevalt seansi teemast võin kasutada lisaks muusikat, eeterlikke õlisid, pendlit, kaarte, kristallsaua ja kristallvardaid ja -kuule ja muid abivahendeid ning kombineerida erinevaid teraapiatehnikad.
*Peale kristalliseanssi pakun Sulle kosutavat teed või laetud vett ning teeme väikese kokkuvõtte seansist.
*Soovi korral saad kaasa soovituse just Sulle sobiva/toetava Kristalli soetamiseks ning juhtnöörid Kristalli puhastamiseks, laadimiseks, pühitsemiseks ja programmeerimiseks.

Näiteid kristalliteraapiast?

Iga kristalliseanss on ainulaadne ja loominguline protsess. Nii nagu teiste teraapiate puhul on ka kristalliteraapia võtmeks kontakt ja koostöö, ainult, et kristalliteraapias on osapooli rohkem - klient, terapeut ja kristallid. Allpool on toodud vaid mõned üldistavad näited, Sinu seanss võib kujuneda hoopis teistsuguseks:

*Tšakrate tasakaalustamine
*Südame ja meele rahustamine
*Energiataseme suurendamine ja meele puhastamine
*Stressi maandamine
*Rahustamine ja tasakaalustamine
*Valu vaigistamine
*Vanade mustrite ja piirangute eemaldamine (seda seanssi soovitan teha koos BARS-i peapunktidega)
*Keha taastamine
*Füüsiline, mentaalne ja vaimne tasakaalustamine
*Intuitsiooni/tunnetuse arendamine
*Juhendatud meelerännak koos kristallidega - mistahes küsimuse küsimiseks, probleemile lahenduse leidmiseks, info, abi, tervenduse saamiseks jms.

Veel kristalliteraapiast!

Kristallidega töötamisel lähtutakse erinevatest vaatenurkadest, näiteks võib neid kasutada: nendes sisalduvate mineraalainete järgi, värvuse järgi, igale kristallile ainuomase geomeetrilise struktuuri (kristallvõre) järgi, vormi järgi, päritolu- ja leiupaikade järgi, erinevate omaduste (hoidev, kiirgav, neelav, kaitsev, ligitõmbav, puhastav, stimuleeriv jms.) järgi, võnkesageduse ehk vibratsiooni järgi jt.

Mina lähtun kristalliteraapias eelkõige Kristallide olemuslikust poolest, sellest, et Kristallid on elusolendid (nagu taimed, loomad, Emake Maa). Igas kristallis elab loodusvaim ehk Deva, kes on otseselt seotud kristallide füüsilise väljendusega. Deva on kristallile hingeks, vaimuks ja tarkuseks. Iga Kristall kannab endas infot ja teadmist, mis ulatub planeedi Maa loomise ja tekkimise aegadesse. Kivid ja kristallid on meie elavad kaaslased, kelle füüsiline keha on meie omast lihtsalt erinev. Ühendudes kristalli teadvusvõrgustikuga on võimalik ammutada iidset tarkust ja teadmisi, tunda tingimusteta armastuse ja hoolimise energiat enda sees ja ümber ning olla kontaktis talle omase ürgse väega.

Kristallide terapaeutiline mõju saab võimalikuks tänu kristallide võimele suhelda energeetiliselt inimkehaga, mis aga omakorda toimib tänu meie sarnasele molekulaarsele ehitusele. Inimkeha koosneb suures osas veest, mis ei ole midagi muud kui vedel kristall, nagu ka meie veri ning paljud teised meie kehas olevad süsteemid, nagu raku sool, lümf, käbinääre jne. Sellist suhtlemist võiks võrrelda kahe kivikesega, kes vette visatuna endast vee pinnale kaks ringikujulist lainetust jätavad, mis lõpuks teineteisega segunedes ühte sulavad. Kristallid on justkui üks kivi ja meie keha on nagu teine. Ühendatuna sulanduvad meie mõlema võnkumised kokku, muutudes meie energeetilist vibratsiooni tõstvaks jõuks. Nad joondavad ümber peenenergiaid ja lahustavad vaevavaid haigusseisundeid, jõudes põhjuste juurteni. Kristallid mõjutavad õrnalt põhjust, mitte lihtsalt ei kaota sümptomeid. Seega aktiveerib kristallide kantav vibratsioon kindlad energiakeskused meie elektromagnetilises süsteemis ning sellel on positiivne mõju kogu meie kehasüsteemile.

Hinnad

Kristalliteraapia seanss /1,5 tundi/ 35 EUR

Registreeru

Seansid toimuvad Holistilise Teraapia Instituudis
Tallinn, Pärnu mnt. 139C III korrus.
Registreerumiseks saatke meile kiri või võtke ühendust telefoniga. Meie kontaktid.
Moodul on loodud Digidisain O poolt. kodulehe tegemine e-poe