Kuidas osta

Klaarsus.com veebipoes ei pea ostu sooritamiseks end registreerima kasutajaks. Vali lihtsalt endale sobivad tooted, sisesta kauba kättetoimetamiseks ja tasumiseks vajalikud andmed.

1. Liikuge peamenüüs hiirega KRISTALLID, EHTED, LÕHNAD, VÄEESEMED, VEELAADIJAD, UUS või TEGEVUSED kategooriale. Avaneb tootegruppide loetelu, millest valige endale huvipakkuv. Näiteks, kui tunnete huvi kristallist küünlaaluste vastu, klikkige Kristallid -> Küünlaalused. Alamkategoorias avanevad kristallitüüpide nimetused, kust saad valida sobivast kivist valmistatud küünlaaluse.

2. Olete jõudnud toodete loetellu, kus saate tooteid sorteerida hinna, kristallitüübi järgi (paremas veerus).

3. Toodete loetelu kohal saate tooteid järjestada kas odavamad eespool, uuemad eespool või tähestiku järgi. Samas saate määrata kas vaatate tooteid 15 kaupa, 25 kaupa või kõiki korraga. Järgmisele lehele saate liikuda lehekülje numbrile või > noolele klikkides.

4. Toote vaatamiseks klikkige toote pildile või nimetusele. Toote tutvustuse leiate pildi kõrvalt või pildi all olevas lahtris „Kirjeldus“.

5. Kui toode meeldib ja soovite seda osta, vajutage Lisa ostukorvi.

6. Pärast seda, kui olete kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud, klikkige lehe päises olevale Ostukorvile, kus avaneb Ostukorv väikses formaadis, kus saad valida Ostukorvi vaatamise, kui soovid tooteid eemaldada (kliki toote nimetuse kõrval olevale ristikesele) või koguseid muuta (muuda toote koguse arvu) või Kassa, kust ostu vormistamise lehele, et sisestada kohaletoimetamise ja makseinfo.

7. Kassa leheküljel saad sisestada oma andmed ostu sooritamiseks.

8. Vali kauba kättetoimetamise viis. Vaadake ka KKK

9. Vali makseviis. Maksta on võimalik:

9.1. pangalingi (SEB, LHV ja Swedbank klientidele) ja kaardimaksega (Visa ja Mastercard), vali sobiv pangalink või kaardimakse

9.2. pangaülekandega (kui Sinu pangakonto ei ole pangalinki pakkuvate pankade nimekirjas), makse andmed saadame Sinu e-postile peale seda, kui oled klikkinud „Kinnita tellimus“ lingile.

9.3. Tulen ise järele valiku korral külastage meie poodi asukohas Taluranna põik 3, Haabneeme, 74001, Viimsi vald, Harjumaa (lahtiolekuajad E, K, R kell 11-19).

10. Vaadake tellimus üle ja klikkige Alusta makset.

11. Teie e-mailile tuleb kinnitus tellimuse esitamise kohta.

12. Peale makseteate saamist saadame tellimuse 2-4 tööpäeva jooksul välja või võtame Teiega ühendust, kui mingil põhjusel ei saa kaupa kohe tarnida.

Kui jääte hätta, helistage +372 51 41011 või +372 50 76378.