Kuidas osta

Ostmine meie e-poest on lihtne:

Meie e-poes ei pea ostu sooritamiseks end registreerima kasutajaks. Vali lihtsalt endale sobivad tooted ja sisesta kauba kättetoimetamiseks vajalikud andmed. 

1. Liikuge peamenüüs hiirega Kristallid või Ehted kategooriale. Avaneb tootegruppide loetelu, millest valige endale huvipakkuv. Näiteks, kui tunnete huvi kristallist kobarate vastu, klikkige Kristallid -> Kobarad. Alamkategoorias avanevad kristallitüüpide nimetused, kust saad valida sobiva kivi.

2. Olete jõudnud toodete loetellu, kus saate tooteid sorteerida hinna ja kristallitüübi järgi (paremas veerus).

3. Toodete loetelu kohal saate tooteid järjestada kas odavamad eespool, uuemad eespool või tähestiku järgi. Samas saate määrata kas vaatate tooteid 15 kaupa, 25 kaupa või kõiki korraga. Järgmisele lehele saate liikuda lehekülje numbrile või > noolele klikkides.

4. Toote vaatamiseks klikkige toote pildile või nimetusele. Toote tutvustuse leiate pildi kõrvalt või pildi all olevas lahtris „Kirjeldus“. 

5. Kui toode meeldib ja soovite seda osta, vajutage Lisa ostukorvi.

6. Pärast seda, kui olete kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud, klikkige lehe päises olevale Ostukorvile, kus avaneb Ostukorv väikses formaadis, kus saad valida Ostukorvi vaatamise, kui soovid tooteid eemaldada (kliki toote nimetuse kõrval olevale ristikesele) või koguseid muuta (muuda toote koguse arvu) või Kassa, kust ostu vormistamise lehele, et sisestada kohaletoimetamise ja makseinfo.

7. Kassa leheküljel saad sisestada oma andmed ostu sooritamiseks.

8. Vali kauba kättetoimetamise viis. Vaadake ka KKK. Vali makseviis. Maksta on võimalik:

9.1. pangalingi kaudu (SEB, LHV ja Swedbank klientidele), vali sobiv pangalink
9.2. pangaülekandega (kui Sa ei taha maksta kohe pangalingi kaudu), makse andmed saadame Sinu e-mailile peale seda, kui oled klikkinud Vormista ost lingile
9.3. PayPal kaudu (turvaline viis maksta oma PayPal kontolt või krediitkaardiga)

10. Vaadake tellimus üle ja klikkige Vormista ost.

11. Teie e-mailile tuleb kinnitus tellimuse esitamise kohta.

12. Peale makseteate saamist saadame kauba järgmisel tööpäeval välja või võtame Teiega ühendust, kui mingil põhjusel ei saa kaupa kohe tarnida.

Kui jääte hätta, helistage 514 1011 või 507 6378.