obelisk šungiit 8.0 cm

obelisk šungiit 8.0 cm

  • Saadavus: 1
Kaal: 960 g
Mõõdud: l 8.0 cm, k 17.0 cm
Päritolu: Venemaa
  • Hind:
  • 85.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Šungiidi obeliski energia on sarnane püramiidile, milleks on puhastus ja tervendus ning kaitse elektromagnetkiirguse eest. Loe lähemalt šungiidi kohta.

Shungiitpüramiid on sinu ja sind ümbritseva vaimne ja füüsiline tervendaja. Siin on koos kaks maailma võimsamat energiafenomeni – püramiidi torsioonväljade (algloomelised) energiapöörised ja fullereensüsiniku molekuli müstiline võime potenseerida endasse eluenergiat, vitoniga vabu elektrone- 1,3 milj Bs (CHI). Lisaks on tal haruldane võime valitseda ja muuta püramiidi torsioonväljade pööriste suunda!

Laiemalt on tuntud shungiidipüramiidi võimed neutraliseerida ja peegeldada tagasi elusorganismidele kahjulikult mõjuda võivad geopatogeenseid ja elektromagnetilisi kiirgusi, võimendada ja tasakaalustada ainevahetusprotsesse. Uuemad uuringud näitavad inimtegevusega seotud masinate, mehhanismide, robotite, elektroonika, mootorite töö paranemist ja seeläbi teha nad kütuste ja energiakulu säästlikemaks, seda isegi pärast shungiidipüramiidi eemaldamist! Ta parandab-korrigeerib ka magnetitega varustatud tervisetoodete tööd, kõrvaldades ja leevendades nende ehitustehnilisi puudusi: magnetid võivad vahepeal olla liiga nõrgad või liiga tugevad! Uudiseks on shungiidi ja hõbeda eriti hea koostöö.

NB! Shungiitpüramiid ei toeta kahjulikku inimtegevust – temaga ei saa teha tahtlikult kurja, ta ise neutraliseerib kurjust! Aeg-ajalt on vajalik shungiitpüramiidi (nagu kõiki mineraale) laadida eelkõige kontaktis maaga, sobib ka öises välisõhus!

Shungiidipüramiidi võid asetada praktiliselt igale poole, tasandist olenemata, viibida võib isegi tema kohal! Soovitav on paigutada shungiitpüramiid eelkõige sinna ja objektide lähedusse, kus sagedamini elad ja töötad: arvutid, telerid, autod, külmikud, mehhanismid, hooned, rajad, tööpinnad, toad, voodid, saunad, puhkeruumid, toitumiskohad, toataimed, lemmikloomad jne.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: šungiit