roosa kvartsi toorkivi 1kg (8€/kg)

roosa kvartsi toorkivi 1kg (8€/kg)

  • Saadavus: 94
Kaal: 3 kg (3-12tk kg)
Mõõdud: 1 tk läbimõõt ca 3.0-8.0 cm
Päritolu: Madakaskar
  • Hind:
  • 8.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Selles valikus on erineva suurusega roosa kvartsi toorkivid, tükkide suurus (läbimõõduga) 3-8cm. Kui Sa soovid kindla suurusega kive, siis kirjuta tellimuse kommentaaridesse oma soovid. Võimalusel saame siis tellimust vastavalt komplekteerida.

Need toorkivid on pärit Madakaskarilt ja päris kvaliteetse roosa värvitooniga. Neid kive võib kasutada aiakujunduselementidena, maja soklikaunistusena, puude ja põõsaste ümber dekoratsioonina või aedades kivialtaritel. Oleme lisanud ka mõned näidised piltidest, kuidas meie oleme neid kasutanud. Soovitame neid kive väljas kasutades hoida otsese päikesevalguse eest, varjulisemas kohas ja kindlasti otseses kontaktis maapinnaga. Kui vajad nendelt kividelt toetust ruumides või mujal, siis kasuta neid julgesti, aga too nad aeg-ajalt tagasi oma "maakoju" tagasi. 

Märksõnad - Tingimusteta armastus, avatud süda, andestus, pehmus, südame tarkus.

Tšakrad – Südametšakrad.

Füüsiline tasand - Kõrvaprobleemid, kuulmisega seotud probleemid, kilpnäärme probleemid, lühi-ja kaugnägelikkus, kogelemine, krambid kätes-jalgades, närvisüsteemi rahustaja, depressioon, agressiivsus. Abiks viljatuse ravis. Organid - kõrvad, silmad, kilpnääre, harknääre.

Psühholoogiline tasand- Suurendab rahu, emotsionaalset tasakaalu, hoolivust, selget mõtlemist. Aitab näha elu ja inimesi vaid heast küljest, tingimusteta vaatenurk. Vähendab lastel koduigatsust. Aitab üle saada kaotusest ja leinaga toime tulla. Vähendab hirmu, suurendab enesekindlust ja enesearmastust. Suurendab emotsionaalset vabadust.

Vaimne tasand - Aitab arendada tundlikkust ja taju ja suurendada/arendada tervendamise võimeid.

Muu info - Roosa kvarts tõmbab ligi armastust, aktiveerib suhetes rahu, õnne ja truuduse energiad. Annab võime tingimusteta armastada kõiki ja kõike. Abiks neile, kes otsivad armastust ja tunnustust väljastpoolt, kuid unustavad armastada iseennast. Roosa kvarts lisab elurõõmu, ilutaju ja kunsti mõistmist. Oma pehme ja kerge energia tõttu sobib ka hästi lastele.

Astroloogia - Sõnn, kaalud

Keemiline valem - SiO2

Kristallistruktuur - trigonaalne

Tugevus - 7

Koostis - ränidioksiid

Värvus  - heleroosa-roosa

Klass/Grupp - silikaadid/kvarts

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha