ametüsti looduslik tipp

ametüsti looduslik tipp

  • Saadavus: 38
Kaal: 20 g
Mõõdud: k: 2 cm, l: 2 cm, p: 7 cm
Päritolu: Brasiilia
  • Hind:
  • 5.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Märksõnad - Meelerahu, kaitse, vaimsus, tarkus, vaimne õpetaja, intuitsioon.

Tšakrad - Kolmas silm, kroontšakra.

Füüsiline tasand - Valu leevendamine, põletike leevendamine, närvisüsteemi rahustaja, palaviku alandamine, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite, psühhiaatrilised haigused (va paranoia, skisofreenia). Sõltuvused ja kehalised blokeeringud, vererõhku alandav.

Psühholoogiline tasand - Balansseerib emotsioone, rahustab, lõdvestab stressiseisundit, aitab toime tulla väliste ärritajatega.

Vaimne tasand - Aitab avada uusi vaimseid perspektiive, aitab kõrvaldada piiranguid, mida endale sead vaimsel arengul. Aitab luua sisemist distsipliini ja keskendumisvõimet - mediteerimisel jm. vaimsetes praktikates. Kõrge vibratsiooniga - kaitse kivi. Hingekivi - vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma.

Muu info - Ametüst tekib kivimites olevates suletud õõnsustes(geoodides), seetõttu sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Lilla värv näitab inimese vaimseid võimalusi ja aitab vanast loobuda. Sobib õhumärkidele – Veevalaja, Kaalud, Kaksikud

Keemiline valem: SiO2

Kristallistruktuur: trigonaalne

Tugevus: 7

Koostis: ränidioksiid

Värvus: helelillast-tumelillani

Grupp: kvarts

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha