tipp - vikerkaare fluoriit 10.5cm

tipp - vikerkaare fluoriit 10.5cm

  • Saadavus: 1
Kaal: 132 g
Mõõdud: k 10.5 cm, l 2.5 cm
Päritolu: Hiina
  • Hind:
  • 25.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Vikerkaare fluoriit sisaldab fluoriidile omaseid värve nagu lilla, sinine, roheline, läbipaistev ja kollane ja selles kristallis on nende värvide omadused kõik segunenud.

Märksõnad – Kord, süsteem, terviklikkus, puhastus, hea tervis, kaitse, ühtsus

Tšakrad – Kõik tšakrad

Füüsiline tasand –hea abivahend viiruste ja nakkushaiguste puhul, taastab nahka ja limaskesti, hea külmetuse ja gripi puhul, lahustades soolade ladestumisi leevendab artriiti, reumat ja lülisambavigastusi, hea hammastele, luudele ja rakkudele, seksuaalenergia suurendaja.

Psühholoogiline tasand – lahustab vananenud ja rigiidseid mõtte- ja käitumismustreid, toob leebelt ja õrnal infot alateadvusest teadvusesse, et see saaks vabaks lastud

Vaimne tasand –psüühilise tasandi kaitsekivi, kivi kõrge võnkesagedus kiirendab vaimset arengut aidates näha suuremat pilti ja perspektiive, abistab vaimsetes kriisiolukordades harmoniseerides ajulaineid ja soodustades eluenergia voolamist ning ajurakkude elektomahnetilist laadimist.

Muu info – hea abiline õpilastele - korraldab ja töötleb infot luues ühenduse selle vahel, mida juba teatakse sellega, mida on veel vaja õppida, parandab keskendumisvõimet, fluoriit tegutseb korraga paljudel tasanditel luues korda füüsilises, mentaalses ja emotsionaalses kehas.

Lilla-violetne fluoriit – seotud kolmanda silma ja kroontšakraga, suurendab andumust ja vaimsete teemade mõistmist, aitab muuta teadvuseseisundit meditatiivseks tegevuseks.

Roheline ja roosa fluoriit – mõjutavad tundeid, emotsioone ja südametšakrat

Kollane fluoriit – seotud päikesepõimikuga, aitab keskenduda õppimisele, tarkuse kivi

Sinine fluoriit – soodustab loovat mõtlemist ja eneseväljendust

Fluoriit on väga kaitsev ja stabiliseeriv kristall, mis on kasulik spirituaalse energia harmoniseerimiseks ja maandamiseks. Kõrgemate tsakratega töötades suurendab fluoriit intuitiivset võimekust, parandab ühendust inimteadvuse ja universaalse teadvuse vahel ning seega arendab sidet Vaimuga. Fluoriit ankurdab intuitiivseid taipamisi füüsilisse reaalsusesse, koordineerides mentaalset ja psüühilist tasandit.

Fluoriit parandab mentaalset võimekust, abistab informatsiooni töötlemist ja organiseerimist ning toob mentaalset selgust ja stabiilsust muidu kaootilisse olukorda. Fluoriit neelab keskkonnast negatiivset energiat ja toimib hästi aura ja tsakrate puhastamisel. Fluoriiti saab edukalt kasutada ka kaitsena psüühilise manipuleerimise eest. Fluoriiti peab väga tihti puhastama.

Astroloogia – kaljukits, kalad

Keemiline valem – CaF2

Kristallistruktuur –kuubiline

Tugevus – 4

Koostis – kaltsiumfloriid

Värvus –läbipaistev ja läbikumav erinevates värvitoonides – kirgas, roheline, lilla, kollane, pruun, sinine, kollane jt.

Klass/Grupp – haliidid/fluoriit

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha