telli ametüsti geood

telli ametüsti geood

  • Saadavus: 1
  • Hind:
  • 0.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ametüsti geoodid on ilusad ja lummavad, nad on justkui meie hinge peegeldus ja looduse poolt loodud imelised kunstiteosed, igaüks ainulaadne ja unikaalne.

Kui Sa tunned kutset leida endale ametüsti geood, siis pakume Sulle võimaluse teha valikut suurema valimi hulgast. Kuna inimeste soovid, ilumeel ja nägemused looduse loomingu kohta on väga erinevad, siis avame võimaluse teha valik virtuaalselt ning Sinu valik jõuab kohale juba 1-2 nädala jooksul.

Kuidas kujuneb ametüsti hind?

Ametüsti hind sõltub geoodi kvaliteedist - tippude suurus, värvi puhtus ja intensiivsus (tumedam on tavaliselt hinnalisem ja kallim), geoodi eripära (teised kristallid, kaltsiit, tsitriin, mis kasvavad geoodi sees koos ametüstiga) ja muidugi suurusest/kaalust. Lähtuvalt eripärast arvestataksegi geoodi hind kg kohta ning korrutatakse geoodi kaaluga. Geoodi jaemüügihinnad on vahemikus 10-40 eurot (erilised isegi rohkem) kg kohta.

Ametüsti geoodid on üldjuhul pärit kas Brasiiliast või Uruguaist. Eripära nende riikide geoodide vahel on üldjuhul see, et Brasiiliast pärit geoodide tagumine külg on tasandatud betooniga ning värvitud veekindla musta värviga. Uruguaist pärit geoodide tagumine osa on suures osas loomuliku kivimi värviga (hallikas, rohekas), see on ebatasane ja tihti ka lihvitud. Uruguai geoodid üldjuhul väga intensiivse värvi ja korrapärase geoodiga, ja seetõttu ka oluliselt kallimad.

Suuremate (üle 30-40kg) geoodide oluline kulukomponent on ka transport, geoodid saabuvad Euroopast kaubaalustele pakituna ning raskemate geoodide (üle 100kg) transpordil on vaja spetsiaalset transpordi meeskonda, et geood ohutult ja vigastamata oma sihtkohta jõuaks. Meie aitame Sulle seda korraldada ja arvestame hinnapakkumises tavaliselt ka kohaletoimetamise kuludega.

Kuidas Klaarsus saab Sind aidata geoodi valimisel?

Kirjuta meile kalev@klaarsus.com või facebook.com/klaarsus oma soovidest – suurus, värv (kas tumedam või heledam), kõrgus, laius, sügavus, kaal (vahemik), kuju eripära (korrapärane) ning kindlasti ka eelarve. Kui see kõik olemas, siis saadame Sulle soovidele vastavad pildid meie Euroopa ladudest ning Sulle avaneb võimalus teha valik suurema hulga geoodide hulgast. Aitame ja nõustame ka valiku protsessis.

Oleme siia piltidesse lisanud mõned näited geoodidest ja valikust, aga need pildid on illustratiivsed ja muutuvad iga päringu korral.  

Loe rohkem ametüsti kohta.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sildid: geood, ametüst