Kohaletoimetamine

Kauba saatmiseks kasutame kolme transpordiviisi:

  • SmartPost pakiautomaati
  • Omniva (Eesti Post) pakiautomaati
  • kulleriga koju või töö juurde kätte

SmartPost
SmartPosti ja Omniva (Eesti Post) pakiautomaadi teenus on kõige odavam. SmartPost (2,64 eurot) või Omniva (2,47 eurot) valige siis, kui saate ise pakile kaubanduskeskusesse järgi minna.
SmartPosti pakiautomaatide asukohti vaadake palun siit http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad  

Omniva (Eesti Post)
Omniva (Post24) pakiautomaatide eeliseks on see, et Post24 automaadist saate paki ööpäevaringselt kätte, sest enamasti paiknevad need mitte kaubanduskeskuses sees, vaid õues ja sinna pääseb alati ligi.
Post24 pakiautomaatide asukohti vaadake palun siit https://www.omniva.ee/kaart

Kuller
Kui valite kättetoimetamise viisiks kuller, siis toimetab kaubad kätte Omniva kuller.
Samuti valige kuller, kui Teil puudub võimalus ise kaubale järgi minna. Kuna tegemist on mugavusteenusega, siis on see ka veidi kallim (4,30 eurot) kui pakiautomaati saatmine. 

Kullerteenuse puhul pea palun silmas ka seda, et saad ikka kokkulepitud ajal kodus olla pakki vastu võtmas. Nad helistavad küll ette, aga mitte alati piisava ajavaruga.
Kullerteenus on uksest-ukseni teenus, seega kuller võib paki tuua näiteks ka firma infolauda või sekretäri kätte sinu nimele. Aga palun pane siis töökoha aadress kohe tellimuse esitamisel kohaletoimetamise aadressiks, sest hilisem ümbersuunamine on tülikas (suuremad linnad on jagatud piirkondadesse ning iga kuller teenindab kindlat piirkonda).