Klaarsus

Tere tulemast Klaarsusesse!

Oleme Leie ja Kalev Klaar ning meie ühised tegemised koonduvad nime alla Klaarsus. Oleme klaarsuse Maale toojad ja see tähendab, et elame oma südame järgi, teeme asju nii nagu meile meeldib ja millal meeldib – harmoonias ja kooskõlas looduse ja teiste olenditega.

Me edendame kristallilist elustiili – meie igapäevased kaaslased on mineraalide kuningriigi esindajad – poolvääriskivid ehk kristallid.

Oleme loonud kristallistuudio, kus pakume suures valikuks erineva suuruse ja vormiga kristalle ja muid tooteid, mis aitavad muuta elu helgemaks, puhtamaks, harmoonilisemaks. Kõik meie valikus olevad kristallid oleme ise toonud ja hoolikalt valinud, et pakkuda parimat kvaliteeti ja laia valikut.

Kristallistuudio on mõeldud ka loomiseks ja kohtumisteks – korraldame erinevaid kristallilisi koosviibimisi ja töötubasid.

Meie juures saab pidada näiteks sünnipäeva, tüdrukute õhtut, tööalaseid olemisi, sõprade koosolemist jms. Meie rõõm on suur, kui oleme kedagi inspireerinud ja julgustanud astuma samme rahulolu, rõõmu ja eneseleidmise suunas.

Kohtume kristallilmas! Klaarsuseni!

 

Kalev Klaar

Kõik, mida me oma eluteel kogeme, on vajalik, et õppida, mõista, meenutada inimeseks olemist. Elu annab ju selleks mustmiljon võimalust ja meil on alati võimalus valida parim ja sobivam just iseenda jaoks. Mulle on alati meeldinud väga kuulata, vaadata ja lugeda oma ümber toimuvat ning mõista ja elada nii, elu oleks loomulik ja õnnelik. Väärtustan oma elus vaba tahet, vabadust ise olla ja teha ning armsaid inimesi enda ümber.

Minu kogemuste rajal on neli aastat spordikoolis (suusatamine), mis aitas mul kogeda ja mõista distsipliini, pühendumist, põrumist ja pettumust. Minu ülikooli aastad möödusid rahvusvahelist majandust ja pangandust õppides, mida sain üle 15. aasta praktikas läbi proovida nii audiitorluses, finantsjuhtimises ja eraettevõtluses. Kogemused rahvusvahelistes ettevõtetes on mulle õpetanud palju psühholoogiat ning andnud väga väärtuslikud õppetunnid inimsuhete alal. Ma olen ikka lähtunud põhimõttest, et kui Sulle enda ümber midagi ei meeldi, siis tuleb muutused kohe ära teha ja mitte loota, et need kuidagi ise lahenevad. Seetõttu olen ka ise sattunud vägagi uudsetesse keskkondadesse, mis nõuab uusi oskusi ja perspektiive. Aga kõik uus arendab ja aitab teha oma elu veelgi õnnelikumaks.

Oma praeguses elutsüklis olen ma kundalini jooga praktiseerija ja õpetaja. Väga oluline osa minu elust on koos Leiega Klaarsuse vaimus toimetamine. Klaarsus, kristallid ja kristalne elustiil aitab meil inimestele pakkuda ruumi ja abilisi, kes aitavad luua harmooniat, selgust ja kontakti meie sügavama olemusega. Et me ei unustaks seda osa endast, mida pole silmaga näha ja mida ei saa käega katsuda.

Kundalini joogat praktiseerin ma alates 2010. aastast ja olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, Karam Kriya (London) joogakool Shiv Sharan Singh’i juhendamisel (Tase 1: 2011) ning Amrit Nam Sanovar joogakoolis Prantsusmaal Karta Singh’i juhendamisel (Tase 2: 2012-2013).

Lisaks olen õppinud veel: Meditatiivse Tervendamise Programm (Tase 1) praktiseerija (Jivan Mukta Singh: 2014), Healing Organ Training (Amrit Singh, UK: 2014).

Infot minu jooga tunniplaani kohta leiad SIIT ja erinevaid artikleid kundalini joogast, inimestest ja elust leiad Klaarsuse blogist.

Leie Klaar

Olen õppinud majandust ja töötanud finantsalal ning ühel hetkel otsustanud avada oma südame ning kuulata, mida Süda tahab mulle öelda – see viis mind psühholoogia maailma. Olen lõpetanud psühholoogia magistrantuuri (lõpet. 2006). Alates 2007 aastast töötasin raseduskriisi nõustajana (täiendõpe 2006-2008), mis on olnud hindamatu väärtusega kogemus. Kohates üheaegselt nii sündi kui surma, olles koos inimestega, kes on kaotanud kõige väärtuslikuma siin maailmas – lapse. Mul on olnud au olla toeks naistele ja peredele, kes on elu kaunimas, aga vahel ka raskeimas hetkes, lapseootuses. Hindan ja väärtustan elu kriise – see on suurepärane võimalus tõusta uuele tasandile.

Olen Holistilise Teraapia Instituudi III lennu lõpetaja (2008-2012). Teraapiaõpingud ja töö terapeudina on aidanud mul jõuda lähemale iseenda olemuse juurde, mõista, taibata ja olla avatum.

Lisaks olen õppinud erinevaid meetodeid: Rännak (The Journey), Reiki (I tase), Conscious pregnancy - Kundalini jooga, PREP-paarisuhtekoolitus (algkursus), Pereteraapia (algkursus), Tunnetekeskne paariteraapia (EFT- emotional field therapy-algkursus), TFT (Thought Field Therapy ehk Mõttevälja teraapia), TRE (Trauma Releasing Exercises ehk Trauma ja stressi vabastamise harjutused- instruktori tase), Access Consciousness Bars (Bars, Foundation). Olen läbinud Kristalliteraapia koolituse (I, II ja III tase läbitud - Kaia-Liisa Reinuti käe all). Kundalini joogaga tegelen 2008. aastast.

Hetkel on minu tööalane kirg ja armastus kristallid ja kõik nendega seonduv. Õppimine ja arenemine koos- ja läbi kristallide on otsatu ja piirideta.