INGLI AURA

INGLI AURA

 • Märksõnad – Inglid, meditatsioon, puhastus ja värske energia

  Tšakrad – Südametšakra, kolmas silm, kroontšakra ja kõrgemad energiakeskused

  Füüsiline tasand –toetab kõiki organeid ja kogu füüsilist keha

  Psühholoogiline tasand –loob armastavat suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse

  Vaimne tasand – Ingliaura kristallid on suurepärased aura puhastajad, mis energiseerivad ja puhastavad kõiki energiakeskusi. Kasutades ingliaurat meditatsioonis, tõstab see kristall teid kõrgematesse reaalsustesse, vahendades teadlikke kontakte inglite, vaimsete teejuhtide ja sisemise tasandi õpetajatega. Nagu kristalli nimigi ütleb, aitab ingli aura kristall suhelda inglitega, samuti aitab ta saada ühendust Akaši kroonikatega, kanaldada kõrgemaid teadmisi, meenutada eelmisi elusid ning saada teadlikuks oma selle elu vaimsest missioonist.

  Muu info – Ingli aura on loodud laboratoorsel teel mäekristalli sidumisel hõbeda ja plaatinaga, sealjuures ei kaota mäekristall oma omadusi vaid alkeemilise protsessi käigus tekib uus kristall kandes endas mäekristalli, hõbeda ja plaanina omadusi ja vibratsioone.

  Plaatina - aitab hoida sagedust, plaatinast on abi eesmärkide saavutamisel ja nende lõpule viimisel. Plaatina tasakaalustab kõiki energiakeskusi ning häälestab omavahel füüsilist keha, eeterkeha ja teisi peenkehasid ning toetab hea tervise säilitamist. Plaatina, mida kutsutakse ka "tahkeks tarkuse metalliks", stimuleerib käbinääret, tugevdab intuitsiooni ja psüühilisi võimeid ning aitab saada teadlikuks teistest olemisetasanditest. Plaatina toetab ka eneseaustamist ja parandab suhted. Plaatina on suurepärane metall hingemeditatsioonideks ning aitab kandjal püsida oma kõrgemal hingeteel.

  Hõbe - Hõbedat kasutatakse laialdaselt koos vääriskividega, sest hõbe on võimeline võtma endasse ja säilitama kivi energiaid ja omadusi. Hõbe mõjub vääriskivile tasakaalustavalt. Hõbedat saab kasutada ka selleks, et suunata kivide energiat kehas õigetesse kohtadesse. Lisaks võib hõbe võib negatiivseid energiaid kehast välja tõmmata, asendades need kristallides peituvate positiivsete energiatega. Hõbe loob tugeva ühenduse füüsilise ja astraalkeha vahel ning tugevdab hõbedast nööri, mis ühendab astraalkeha füüsilise kehaga. Hõbe võimendab Kuu väge, eriti täiskuu ja noorkuu ajal. Hõbedat seostatakse Suure Jumalanna emaaspekti lunaarse manifestatsiooniga. Samamoodi, nagu Kuu peegeldab päikest, peegeldab hõbe eemale kandja vastu suunatud negatiivsuse. Väikeseid hõbeehteid võib kanda maagilise kaitse eesmärgil - need kaitsevad kurja silma eest ning peegeldavad ründajale tagasi nende kurjad soovid ja needused. Hõbedat võib kanda ka psüühiliste võimete tugevdamiseks. Hõbedal on antibakteriaalsed omadused ning ta mõjub immuunsüsteemile tugevdavalt. Füüsilisel tasandil võib hõbedast olla abi nakkushaiguste, nagu gripi ja hepatiidi ravimisel, hõbe toetab ka vere puhastamist ning aitab kõrvaldada keemilisi ja hormonaalseid tasakaalustusi.

  Astroloogia – sobib kõikidele tähtkujudele

  Keemiline valem –SiO2

  Tugevus – 7

  Koostis – ränidioksiid, hõbe ja plaatina

  Kristallistruktuur – trigonaalne

  Värvus –sillerdav, helkiv, sinaka, violetse, hõbeda

  Klass/Grupp – silikaadid/kvarts

Sildid: ingli aura