ingel ripats - roosa kvarts

ingel ripats - roosa kvarts

  • Saadavus: 2
Kaal: 5 g
Mõõdud: p 3.9 cm, l 1.5 cm, k 1.5 cm
Päritolu: Eesti, Klaarsus OÜ, Leie Klaar
  • Hind:
  • 9.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ingli sõnum - armastus, avatud süda, andestus

Inglid on sõnumitoojad nii nagu ka kristallid on sõnumitoojad. Inglid toovad meile sõnumeid taevasest allikast, kristallide sõnumid on tulnud maa seest - maisest allikast. Kristallist Inglites ongi ühinenud Taevas ja Maa. Iga kristallist Ingel kannab ainult talle omast vibratsiooni ja sõnumit.

Iga kristallist Ingel on loodud siira armastuse, rõõmu ja tänutundega koostöös Taeva ja Maaga eesmärgiga luua armastust, kaitset, ilu, küllust, harmooniat, tervist, kergust, rõõmu ja hiilgust!

Roosa kvarts

Märksõnad - Tingimusteta armastus, avatud süda, andestus, pehmus, südame tarkus

Tšakrad - Südametšakrad

Füüsiline tasand - Kõrvaprobleemid, kuulmisega seotud probleemid, kilpnäärme probleemid, lühi-ja kaugnägelikkus. Kogelemine, krambid kätes-jalgades, närvisüsteemi rahustaja, depressioon, agressiivsus. Abiks viljatuse ravis. Organid - kõrvad, silmad, kilpnääre, harknääre

Psühholoogiline tasand- Suurendab rahu, emotsionaalset tasakaalu, hoolivust, selget mõtlemist. Aitab näha elu ja inimesi vaid heast küljest, tingimusteta vaatenurk. Vähendab lastel koduigatsust. Aitab üle saada kaotusest ja leinaga toime tulla. Vähendab hirmu, suurendab enesekindlust ja enesearmastust. Suurendab emotsionaalset vabadust.

Vaimne tasand - Aitab arendada tundlikkust ja taju ja suurendada/arendada tervendamise võimeid

Muu info - Roosa kvarts tõmbab ligi armastust, aktiveerib suhetes rahu, õnne ja truuduse energiad. Annab võime tingimusteta armastada kõiki ja kõike. Abiks neile, kes otsivad armastust ja tunnustust väljastpoolt, kuid unustavad armastada iseennast. Roosa kvarts lisab elurõõmu, ilutaju ja kunsti mõistmist. Oma pehme ja kerge energia tõttu sobib ka hästi lastele.

Astroloogia - Sõnn, Kaalud

Keemiline valem - SiO2

Kristallistruktuur - trigonaalne

Tugevus - 7

Koostis - ränidioksiid

Värvus - heleroosa-roosa

Klass/Grupp - silikaadid/kvarts

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha