ingel ripats - krüsopraas

ingel ripats - krüsopraas

  • Saadavus: 1
Kaal: 5 g
Mõõdud: p 3 cm, l 2 cm
Päritolu: Eesti, Klaarsus OÜ, Leie Klaar
  • Hind:
  • 9.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ingli sõnum - vaimsus, vaikus, selgus, tarkus, avanemine, kõrgem mina

Inglid on sõnumitoojad nii nagu ka kristallid on sõnumitoojad. Inglid toovad meile sõnumeid taevasest allikast, kristallide sõnumid on tulnud maa seest - maisest allikast. Kristallist Inglites ongi ühinenud Taevas ja Maa. Iga kristallist Ingel kannab ainult talle omast vibratsiooni ja sõnumit.

Iga kristallist Ingel on loodud siira armastuse, rõõmu ja tänutundega koostöös Taeva ja Maaga eesmärgiga luua armastust, kaitset, ilu, küllust, harmooniat, tervist, kergust, rõõmu ja hiilgust!

Krüsopraas

Märksõnad  - kaastunne, ausus, siirus, andekus, isetus, rahu

Tšakrad – seksuaaltšakra, päikesepõimik, südametšakra, kurgutšakra

Füüsiline tasand – väljutab kehast mürke, ergutab maksafunktsoone, suurendab viljakust, aitab viljatuse puhul, mis on tingitud nakkushaigustest, leevendab suguhaigusi, tasakaalustab kilpnääret ja reguleerib hormonaalsüsteemi, parandab C-vitamiini omastamist, kombinatsioonis suitskvartsiga ravitseb seennakkusi. Abiks klaustrofoobia ja unetuse korral.

Psühholoogiline tasand – meelesüsteemi rahustav, aitab olla avatud kõigele uuele, suunab tähelepanu positiivsele, arendab leplikkust iseenda ja teiste suhtes. Hea abimees andestamisel ja kaasatundmisel.

Vaimne tasand – annab tunde, et olen osa jumalikust tervikust, aitab tervendada sisemist haavatud last, toob esile varjatud anded ja stimuleerib loomingulisust, parandab eluenergia (prana, chi…) voolamist kehas.

Astroloogia – kaalud, sõnn, kaksikud, vähk, veevalaja, kalad

Keemiline valem – SiO2

Kristallistruktuur -trigonaalne

Tugevus – 7

Koostis – ränidioksiid (nikkel)

Värvus –  õunaroheline, sidrunikollane

Klass/Grupp –silikaadid/kaltsedon

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha