ingel ripats - ametüst

ingel ripats - ametüst

  • Saadavus: 2
Kaal: 5 g
Mõõdud: p 3.9 cm, l 1.5 cm, k 1.5 cm
Päritolu: Eesti, Klaarsus OÜ, Leie Klaar
  • Hind:
  • 9.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ingli sõnum - vaimsus, meelerahu, teadlikkus, tarkus

Inglid on sõnumitoojad nii nagu ka kristallid on sõnumitoojad. Inglid toovad meile sõnumeid taevasest allikast, kristallide sõnumid on tulnud maa seest - maisest allikast. Kristallist Inglites ongi ühinenud Taevas ja Maa. Iga kristallist Ingel kannab ainult talle omast vibratsiooni ja sõnumit.

Iga kristallist Ingel on loodud siira armastuse, rõõmu ja tänutundega koostöös Taeva ja Maaga eesmärgiga luua armastust, kaitset, ilu, küllust, harmooniat, tervist, kergust, rõõmu ja hiilgust!

Ametüst

Märksõnad - Meelerahu, kaitse, vaimsus, tarkus, vaimne õpetaja, intuitsioon

Tšakrad - Kolmas silm, kroontšakra

Füüsiline tasand - Valu leevendamine, põletike leevendamine, närvisüsteemi rahustaja, palaviku alandamine, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite, psühhiaatrilised haigused (va paranoia, skisofreenia). Sõltuvused ja kehalised blokeeringud, vererõhku alandav.

Psühholoogiline tasand- Balansseerib emotsioone, rahustab, lõdvestab stressiseisundit, aitab toime tulla väliste ärritajatega.

Vaimne tasand . Aitab avada uusi vaimseid perspektiive, aitab kõrvaldada piiranguid, mida endale sead vaimsel arengul. Aitab luua sisemist distsipliini ja keskendumisvõimet - mediteerimisel jm. vaimsetes praktikates. Kõrge vibratsiooniga- kaitse kivi. Hingekivi - vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma.

Muu info - Ametüst tekib kivimites olevates suletud õõnsustes(geoodides), seetõttu sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Lilla värv näitab inimese vaimseid võimalusi ja aitab vanast loobuda.

Chevron ametüst – on tumelilla valge kvartsi triipudega – triibud moodustuvad V-tähe kujuliselt, sellest on tulnud ka tema nimi. Chevron ametüst on üks võimsamaid kolmanda silma avajaid.

Astroloogia - Veevalaja, Kaalud, Kaksikud

Keemiline valem - SiO2

Kristallistruktuur - trigonaalne

Tugevus - 7

Koostis - ränidioksiid

Värvus - helelillast-tumelillani

Klass/Grupp - silikaadid/kvarts

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha