ingel ripats - akvamariin

ingel ripats - akvamariin

  • Saadavus: 1
Kaal: 5 g
Mõõdud: p 3.5 cm, l 1.8 cm
Päritolu: Eesti, Klaarsus OÜ, Leie Klaar
  • Hind:
  • 9.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Ingli sõnum - vaimsus, vaikus, selgus, tarkus, avanemine, kõrgem mina

Inglid on sõnumitoojad nii nagu ka kristallid on sõnumitoojad. Inglid toovad meile sõnumeid taevasest allikast, kristallide sõnumid on tulnud maa seest - maisest allikast. Kristallist Inglites ongi ühinenud Taevas ja Maa. Iga kristallist Ingel kannab ainult talle omast vibratsiooni ja sõnumit.

Iga kristallist Ingel on loodud siira armastuse, rõõmu ja tänutundega koostöös Taeva ja Maaga eesmärgiga luua armastust, kaitset, ilu, küllust, harmooniat, tervist, kergust, rõõmu ja hiilgust!

Akvamariin

Märksõnad – Julgus, süütus, puhtus, ausus, kaitse

Tšakrad – Südametšakra, kurgutšakra

Füüsiline tasand – aitab valusa kurgu puhul, alandab kehatemperatuuri, harmoniseerib ajuripatsit ja kilpnääret, tugevdab silmi ja aitab nii lühi-kui kaugnägelikkuse puhul.

Psühholoogiline tasand –rahustab meelt, aitab pooleliolevad tööd-tegemised lõpule viia, suurendab tundlikkust ja abistab eneseväljendusel, julgustab võtma vastutust oma tegude eest, leevendab ja rahustab.

Vaimne tasand – laiendab piire vabastades meele hirmudest, suurendab keskendumisvõimet ja muudab mõtted selgemaks. Võimendab intellekti ja stimuleerib õppimist.

Muu info – Akvamariini on peetud läbi aegade meremeeste ja kalurite kaitsjaks- seetõttu on ta hea merereisile minnes kaasa võtta. Berülli erivorm.

Astroloogia –kalad, kaksikud, jäär

Keemiline valem – Be3 Al2 Si6 O18

Kristallistruktuur - heksagonaalne

Tugevus – 7,5-8

Koostis – alumiinium berülliumsilikaat

Värvus – erksinine, sinakasroheline

Klass/Grupp – silikaat/berüll

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha