mala - Kummardus jumalanna Brigidile - Leeklill

mala - Kummardus jumalanna Brigidile - Leeklill

  • Saadavus: 1
Päritolu: Klaarsuse käsitöö Leie Klaar
  • Hind:
  • 108.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Brigid on Keldi jumalanna, kes on valguse ja tule tooja, samuti on ta kaitsja, ta on kirde suuna esindaja, asjade kiirendaja ja hoo andja. Brigidi üheks väeloomaks on hunt ja sageli kujutatakse teda tulipunase leeklillega. Väekee Leeklill toetab Sinu samm-sammulist valguse poole liikumist – seda sümboliseerib ka mäekristallist trepp – guruna. Rubiin kees esindab tuld, kirge, soojust ja tulsi (püha taim basiilik) on olnud aastatuhandeid ravim ja tervendaja. Kuntsiit on taevaliku armastuse sümbol, kes annab teada, et liigud õiges suunas. Hundinahk aitab kontakti luua Brigidi hundiga.

Mäekristall, rubiin, kuntsiit, tulsi, hundinahk, siid, 108 helmest.

Mala tähendab sanskriti keeles palvehelmeid. Malad koosnevad üldiselt kas 108, 54 või 27 helmest, suuremast helmest (Guru helmest) ja tutist või muust väesümbolist. Numbrit 108 peetakse paljudes traditsioonides pühaks arvukombinatsiooniks, kus 1 tähendab üksolemist, 0 tühjust ja 8 lõpmatust.

Malat on hea kasutada mediteerimisel korrates teatud mantrat 27, 54 või 108 korda.

Libistades malat läbi sõrmede mõjutad sa teatud ajuosa. Iga sõrm seostub erineva ajuosaga. Kui sa libistad mala üle esimese sõrmelüli, on tulemus iga näpu puhul erinev.

Nimetissõrm (Jupiter): tarkus, teadmised ja küllus.

Keskmine sõrm (Saturn): kannatlikkus.

Sõrmusesõrm (Päike, Kuu, Veenus): tervis, elujõud ja tugev närvisüsteem.

Väike sõrm (Merkuur): suhtlemisoskused ja intelligentsus

Malat võib kasutada mõlema käega. Alusta alati helmest, mis järgneb Guruhelmele. Liiguta helmeid üksteise järel pöidlaga keha suunas, üle meridiaanipunkti, korrates samal ajal mantrat. Nii liigub Guruhelmes alguses alla- ja siis ülespoole, saades viimaseks helmeks, mida sa meditatsiooni jooksul kasutad. Siis, hoides Guruhelmest sõrmede vahel, korda mantrat ja esita palve. Uuesti alustamiseks pööra mala teise käe abil ümber. Suuna helmed enda poole ja jätka.

Minu loodud malad on valmistatud poolvääriskividest, võid malat kanda ka enda väestamiseks, tervendamiseks, keskendumiseks, stressi maandamiseks, ühenduse loomiseks vms. Iga mala sünnib kindla eesmärgi ja sõnumiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha