hunt ripats - lasuriit

hunt ripats - lasuriit

  • Saadavus: 8
Kaal: 10 g
Mõõdud: k 4.0 cm, l 3.0 cm, p 1.0 cm
  • Hind:
  • 17.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Märksõnad - Suhtlemine, sõprus, sisemine vägi, ausus, hea tuju, mõtteselgus, tarkus ja teadlikkus

Tšakrad - Kurgutšakra, kolmas silm

Füüsiline tasand – peavalu (migreenihoogude) leevendaja, kasulik hingamis-ja närvisüsteemile ning kurgule, kõrile ja kilpnäärmele. Puhastab elundeid, luuüdi, harknääret ja immuunsüsteemi. Alandab vererõhku ning abistab unetuse korral. Abiks depressiooni ravis.

Psühholoogiline tasand - lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Ta annab ka unistuste teostamiseks julgust. Kivi harmoniseerib kõigi energiakeskuste avanemist ja puhastab aurat

Vaimne tasand - aktiveerib oma kandja vaimseid võimeid ja teadlikult kasutades loob ühenduse vaimsete õpetajatega. Õpetab mõistma sõna jõudu.

Muu info - Kuningsinine läbipaistmatu mineraal lasuriit on tuntud juba enam kui 7000 aastat. Idamaades on ta püha kivi. Hiinas ja Lähis-Idas hoiti seda uskumustega seotud õnnekivina ja just hiinlaste jaoks olid peaehete lasuriidist kuulikesed võimu sümboliks. Vanad kreeklased ja roomlased valmistasid lasuriidist kujukesi, kausikesi, pitsateid ja amulette, tema pulbrit kasutati rahvameditsiinis ravimina, sest arvati, et lasuriidipulber pikendab inimese eluiga.

Astroloogia – kaalud, ambur

Keemiline valem: (Na, Ca)8Al6Si6O24(S, SO4) ,

Tugevus: 5-6

Koostis: Sodium Calcium Aluminum Silicate Sulfur Sulfate

Kristallistruktuur: kuubiline

Värvus: läbipaistmatu, indigo sinine, kuldne, hall – nende kõigi segu

Klass/Grupp: silikaadid/sodaliit

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha