chanty käevõru - türkiis-punane korall

chanty käevõru - türkiis-punane korall

  • Saadavus: 1
Kaal: 14 g
Mõõdud: pikkus 16 ja 17 cm
Päritolu: Bali käsitöö
  • Hind:
  • 100.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

CHANTY KÄEVÕRUD

Käevõrude looja on Chanty nimeline naine, kes on pärit Prantsusmaalt, kuid elab enamuse ajast Balil, kus valmivad tema imelised mikro makramee tehnikas käevõrud – ta ise ütleb, et tema ehted valmivad rahus, harmoonias ja armastuses. Käevõrud on valmistatud peenest ja vastupidavast naturaalsest materjalist ning sisaldavad erinevaid poolvääriskive ja hõbedat.

Türkiis

Märksõnad – Suhtlemine, reisimine, küllus, õnn, selgus ja selge väljendus, tervendus

Tšakrad – Kurgutšakra ja kolmas silm

Füüsiline tasand – väga hea abiline kurnatuse, depressiooni ja ärevushäirete puhul, kaitseb väliste mõjude ja keskkonnas leiduvate saasteainete eest, tugevdab meridiaane ka peenkehasid, toetab immuunsüsteemi ja taastab kudesid, leevendab viirusnakkuste mõju, reguleerib happelisust kehas, on abiks põletike korral, leevendab krampe ja valu.

Psühholoogiline tasand –loob sisemist rahu, vähendab märterlust ja ensesaboteerimist, aitab loomingulisel väljendamisel, stimuleerib romantilist armastust, suurendab empaatiavõimet.

Vaimne tasand – ühendab maa ja taeva tuues kokku nais- ja meesenergia, edendab vaimset häälestumist ja soosib suhtlemist füüsilise ja vaimse maailmaga, intuitsiooni arendaja.

Muu info – Türkiis on reisijate kaitsja, taevasinine kivi sümboliseerib kõiksusesse viivat silda, mille kaudu hing saab tagasi pöörduda Allika juurde. Samuti sümboliseerib türkiis lõpmatust ja inimese ühinemist kõiksusega. Türkiisi energia on naiselik ja ta on naiselike omaduste kaitsja.

Astroloogia – ambur, kalad, skorpion

Keemiline valem – CuAl6(PO4)4(OH)8*5(H2O)

Tugevus – 5-6

Koostis – vaske sisaldav alumiiniumfosfaat

Kristallistruktuur – trikliinne

Värvus – läbipaistmatu taevasinine, sinakasroheline või õunaroheline

Klass/Grupp – fosfaadid

Punane korall

Korall sümboliseerib elupuud, mis mõjutab kõike elavat. Korall kaitseb naisi reisidel ja sünnitusel. Teda peetakse raseda naise ehteks. Koralli energia on emalik, hoolitsev ja kaitsev.

Punane korall annab kandjale elujõudu ja tarkust. Ta sümboliseerib armastust, kirge ja seksuaalset veetlust. Leevendab menstruatsioonivaevusi ning annab naisele raseduse ajal jõudu.

Korall ei ole mineraal vaid moodustub korallpolüüpide poolt eritatavast lubiainest. Korallid elavad ookeanis suurte kolooniatena. Ehete valmistamiseks kasutatakse tavaliselt väikesete oksataoliste moodustistega vääriskoralle. Korall on kaltsiumkarbonaat ja orgaaniline sarvaine, kõvadus 3-4.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha